Wiadomości

Znana data Challenge Roth 2025

Mimo okresu między sezonowego to organizatorzy odkrywają karty z kolejnymi datami zawodów. Tym razem mamy do czynienia z dużym wyprzedzeniem.

Choć tysiące sportowców przygotowujących się do zawodów Challenge Roth 2024 wie, że wystartują 7 lipca, To już teraz ogłoszono datę imprezy w 2025 roku. Największy wyścig w Niemczech odbędzie się 6 lipca.

Przy tej okazji kolejny raz odbyły się ścisłe konsultacje pomiędzy największymi niemieckimi wyścigami Challenge i Ironman, aby jak najściślej skoordynować daty wyścigów i nie dopuścić do nakładania się terminów.

Rejestracja na Challenge Roth 2025 tradycyjnie rozpoczyna się bezpośrednio na miejscu po przyszłorocznym wyścigu (2024). Tydzień później zostaną uruchomione internetowe zapisy.

Miejsce na liście startowej w Roth w roku 2025 można również wywalczyć startując na dystansie średnim podczas Challenge Gdańsk 2024 w dniu 16 czerwca. Podczas gdańskiej imprezy zostanie przydzielonych 25 miejsc na zawody w Roth. Więcej szczegółów i informacji można uzyskać u organizatorów Challenge Gdańsk.

Przemek Schenk
źródło: tri-today.pl
foto: materiały prywatne 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X