Wiadomości

Triathlon – Cycling Girona College Camp. Trenuj pod okiem Ewy Komander

Organizatorzy zapraszają 2-9 maja wszystkich zawodników, amatorów, pasjonatów triathlonu oraz kolarstwa wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi na wyjątkowy warsztat pod okiem Ewy Komander oraz endutrition.pl.

Warsztat – obóz sportowy odbędzie się w pięknej hiszpańskiej Gironie, kolebce kolarstwa oraz triathlonu. To tu kiedyś przy jednym stoliku można było napić się kawy z okrytym później niesławą Lancem Armstrongiem, a dzisiaj w kafejce Jana Frodeno smakować polecane przez niego espresso. Tu również można dzielić tor pływacki z Vincentem Luisem na pobliskiej 50m krytej pływalni.

Kadra trenerska podczas obozu

Warsztaty oraz treningi poprowadzi Ewa Komander wraz z endutrition.pl, pasjonatą triatlonu przedstawiać raczej nie trzeba ale dla porządku. Ewa Komander to polska zawodowa triathlonistka, Mistrzyni Polski U23 2007 roku i srebrna medalistka Elite 2008. W 2011 zwyciężyła w Puchar Europy w Karlowych Warach. W 2019 roku w Talinie, debiutując na dystansie Ironmana, uzyskała czas 9h06. Ewa przeniosła się do Hiszpania, gdzie mieszka i trenuje od paru lat. W tym roku po bardzo poważnej kontuzji wraca do mocnego ścigania i chce przygotować się jak najlepiej aby powalczyć w lipcu w IM Vitoria-Gasteiz o kwalifikację PRO na MŚ w Kona na Hawajach.

Endutrition.pl to firma a prywatnie Jacek Marciniak od 12 lat związany ze sportami endurance. Certyfikowany instruktor triathlonu. Pasjonat fizjologii sportu oraz odżywiania w sportach wytrzymałościowych. Uczestnik największych triathlonowych eventów na świecie jak Challange Roth, Triathlon Alpe d’Huez, IM Lanzarote, Mistrzostw świata IM 70,3 oraz MŚ IM Kona na Hawajach oraz zwycięzca kat. AG w IM Finland 2022.

W ofercie Campu znajdziecie pełną opiekę trenerską. Podczas całego tygodnia będziemy chcieli przekazać wam jak najwięcej wiedzy oraz naszego wieloletniego doświadczenia. Chcemy też słuchać was i spróbować odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz wątpliwości związane z treningiem sportów wytrzymałościowych.

Pełne sześć dni treningowych z podziałem na grupy. Dla osób towarzyszących sesje jogi 2x dziennie oraz wycieczki fakultatywne.

Atrakcyjny miesiąc do treningów

Maj to najlepszy okres do wprowadzenia poprawek czy wyszlifowana formy, która ma być u szczytu w czerwcu lub na początku lipca. Na naszym warsztacie będziesz mógł np. realizować swój plan treningowy, który nie będzie kolidował z naszymi zajęciami. Możesz także liczyć na nasze doświadczenie i skorzystać z porad i wskazówek w tym zakresie.

Atrakcyjna oferta

Dodatkowo w ofercie znajdują się:

> Wykłady z fizjologii sportu m.in.: Profil metaboliczny. Co się na niego składa i dlaczego jest tak ważny?

> Wykorzystanie nowinek technologicznych w treningu amatora. > Prezentacja narzędzi oraz możliwość ich przetestowania.              

> Autorska metoda “Quality Over Quantity”.

> Na czym polega model Norweski?

>  Wykład z tematyki Nutrition to IRONMAN

>  Zarządzanie czasem w treningu endurance

>  Testy pianek triathlonowych, w których startuje na co dzień Krystian Blummenfelt, Gustav Iden oraz Jan Frodeno, Ben Kanute i inni zawodnicy PRO

>  Serwis i przygotowanie roweru na start  – spotkanie z mechanikiem grup zawodowych Juan Julan

>  Wideo analiza kroku pływackiego oraz biegowego

>  Trening kolarski z zawodnikiem / zawodniczką z PTO.

>  Codzienne sesje jogi z certyfikowanym instruktorem dla osób towarzyszących sesje 2x dziennie.

>   Możliwość umówienia bikefitingu z pomiarem efektywności pedałowania ze specjalista grupy kolarskiej UAE . Koszt 150 sesja od 2-3h.

>  Sesja open water w Golf de Roses Morze Śródziemne + omówienie specyfiki pływania w wodach otwartych

>  inne do ustalenia z uczestnikami obozu

Koszt obozu

Koszt warsztatu z noclegiem 2700 zł/ os. oraz 2050 zł. os. towarzysząca.

Cena zawiera: wszystkie wyżej wymienione +

 • Ubezpieczenie KL, NNW oraz OC
 • Zakwaterowanie w pokoju 2 lub 3 os. w pięknym katalońskim domu dwu modułowym który jest na naszą wyłączność

https://www.masvila.cat/en

 • Transfer z lotniska do i z miejsca pobytu na lotnisko.
 • Opiekę trenerską podczas każdego treningu. Szczegóły powyżej
 • Zdjęcia i filmy z treningów oraz relacje w TriahlonLife.pl
 • Testy pianek oraz prezent upominek dla uczestników.

Cena nie zawiera:

 • Biletów lotniczych (przelot Wrocław -Girona lub Kraków – Girona w obie strony) to koszt około 150€
 • Przewozu roweru lub wypożyczenia roweru na miejscu. Możliwość wcześniejszej rezerwacji na stronie: https://www.eatsleepcycle.com/bike-rental-girona/
 • Wyżywienia: mieszkamy w 2 domach na jednej posesji połączonej wspólnym ogrodem oraz basenem. Z doświadczenia wiemy, że każdy ma inne preferencje żywieniowe. Szczególnie podczas śniadań mając dostępne 2 duże kuchnie możemy przygotować posiłki wspólnie lub oddzielnie według waszego uznania i upodobań. To doskonała okazja do poznania waszych nawyków żywieniowych a jak wiemy śniadanie do najważniejszy posiłek dnia.

Wspólny lunch czy kolacja na rynku w Gironie mają swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Girona i jej centrum to raj gastronomicznych różnorodności. Nie wspominając już o naszym prywatnym barbecue garden party na zakończenie obozu. Nie ograniczeni porami posiłków możemy więcej czasu poświecić na realizację całego programu.

Szczegóły dotyczące płatności

Potwierdzeniem wyjazdu jest wpłata zaliczki w wysokości 1700 zł/os (1000 zł os. towarzysząca w ciągu 2 dni roboczych po zgłoszeniu mailowym na adres: legalsport@o2.pl wraz z danymi: imię nazwisko oraz waga i wzrost w przypadku skorzystania z opcji wypożyczenia roweru!

Numer Konta: 61 1050 1214 1000 0022 9068 0103

Tytułem: Imię i Nazwisko Girona Maj.

Druga rata 1000 zł płatna do 17 kwietnia 2023.

Uwaga nie wystawiamy FV za pobyt ale  będzie można zwrócić się ewentualnie z prośbą o FV w obiekcie na miejscu.

Rezygnacja

 • W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o maila informacyjnego!
 • Rezygnując z wyjazdu 14 dni przed początkiem obozu uczestnik poniesie koszt 60% ceny wyjazdu.
 • Rezygnując z wyjazdu w terminie późniejszym niż 14 dni uczestnik ponosi koszt 90% ceny.

* W związku z dużym wahaniem kursu euro oraz dużą zmiennością cen zastrzegamy sobie prawo do drobnej zmiany ceny. Z przyczyn niezależnych od organizatora zastrzegamy sobie również prawo do odwołania warsztatu lub zmiany jego terminu.

W razie pytań można kontaktować się też telefonicznie: +48 600 271 424

Patronatem medialnym obozu jest TriathlonLife.pl.

Materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X