Wiadomości

Swim Series Poland by AQUA SPEED w Warszawie i Poznaniu

Jest dostępna rejestracja do zawodów pływackich Swim Series Poland by AQUA SPEED. Rywalizacja w wodach otwartych odbędzie się w ramach weekendów IRONMAN w Warszawie i Poznaniu.

Zawody odbędą się na dystansach 1500 i 750 metrów. Ma to być okazja, by pływacy, którzy nie planują startu w całym triathlonie, mogli stać się częścią imprez IRONMAN Poland. Wyścigi zostaną zorganizowane w przeddzień głównej rywalizacji triathlonowej:

– Warszawa: 8 czerwca, Jezioro Zegrzyńskie;

– Poznań: 31 sierpnia, Jezioro Kierskie.

To także szansa dla uczestników niedzielnych wyścigów IRONMAN 70.3 lub 5150 Triathlon Series, by zrobić w sobotę porządny trening pływacki i zaznajomić się z akwenem, w którym przyjdzie im rozpocząć rywalizację w triathlonie – mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

Zapisy i opłaty startowe

Zapisy do startu w Swim Series Poland by AQUA SPEED są prowadzone w portalu SlotMarket.pl. Opłata startowa wynosi 100 zł przy rejestracji do 31 marca i 125 zł po tym terminie. Na każdego uczestnika czeka medal za ukończenie rywalizacji oraz pamiątkowy czepek dostarczony przez partnera tytularnego zawodów, markę AQUA SPEED.

Wszystko zaczyna się w wodzie! Cieszymy się, że jako partner zawodów IRONMAN Poland możemy wspierać nowy punkt programu imprez w Warszawie i Poznaniu, czyli zawody pływackie open water. Niech to będzie dobra zabawa i świetny trening dla triathlonistów, a dla pływaków – okazja do rywalizacji i możliwość zetknięcia się z atmosferą największej serii triathlonowej na świecie. Jesteśmy przekonani, że to może zainspirować wiele osób do podjęcia w przyszłości wyzwania, jakim jest ukończeniem zawodów serii IRONMAN 70.3 – mówi Maciej Mazerant, brand manager AQUA SPEED.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X