Wiadomości

Ruszają zgłoszenia na LOTTO Triathlon Energy 2022!

W samo południe 6 grudnia 2021 ruszają zapisy na zawody LOTTO Triathlon Energy 2022.

W momencie startu zapisów organizator zaprasza zawodników do startu w czterech miejscowościach:

– Gniewino – 29 maja 2022 (woj. pomorskie)

– Starogard Gdański – 31 lipca 2022 (woj. pomorskie)

– Chełmża – 14 sierpnia 2022 (woj. kujawsko – pomorskie)

– Mrągowo – 28 sierpnia 2022 (woj. warmińsko – mazurskie)

We wszystkich miejscowościach poza Starogardem Gdańskim do dyspozycji startujących jest pełna oferta dystansów od 1/2 IM przez 1/4 IM do 1/8 IM. Na każdym dystansie można oczywiście wystartować samemu lub w trzyosobowej sztafecie.

Profesjonalna organizacja

– Każda z naszych imprez czymś się charakteryzuje i ma jakiś swój smaczek. Gniewino to podjazd pod zbiornik i nagroda Hill Hero, Starogard i Skarszewy to dwie strefy zmian w różnych miejscach, Chełmża to niezapomniane schody po wyjściu z wody oraz klimat finiszu na zabytkowym rynku, a Mrągowo to jezioro Czos i meta na molo pomostu plaży miejskiej. Jednym słowem na LOTTO Triathlon Energy nie ma nudy. Zapraszam na nasze zawody, które gwarantują każdemu uczestnikowi profesjonalną organizację, dobre zabezpieczenie tras oraz niesamowitą atmosferę – mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów LOTTO Triathlon Energy.

W okresie od 6 do 24 grudnia na zawodników czekają specjalne ceny w rywalizacji indywidualnej. Dystans 1/2 IM w cenie 249 złotych, 1/4 IM w cenie 199 złotych i 1/8 za 149 złotych. To wszystko w połączeniu z rabatem lojalnościowym za start w dwóch, trzech lub czterech zawodach cyklu.

Fot. Bartłomiej Zborowski

Dodatkowo w przypadku rejestracji na trzy imprezy cyklu LOTTO Triathlon Energy, każdy zawodnik ma prawo do 10% rabatu na start w naszej partnerskiej imprezie CHALLENGEGDANSK, która w roku 2021 uzyskała prestiżowy tytuł Race of The Year spośród 33 imprez rozgrywanych na 4 kontynentach w 27 krajach w ramach CHALLENGEFAMILY.

– Pracujemy nad piątą lokalizacją dla cyklu LOTTO Triathlon Energy, rozmowy z partnerem samorządowym są mocno zaawansowane i mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli ogłosić miejsce do którego zaprosimy zawodników 17 lipca 2022 roku – kończy dyrektor zawodów.

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X