Wiadomości

Robert Wilkowiecki wystartuje w mistrzostwach Ameryki

Już jutro zawodnicy powalczą w ramach Ironman Texas. Na starcie zameldują się m.in.: Joe Skipper, czy Matthew Hanson. Tegoroczne starty rozpocznie też Robert Wilkowiecki.

Rywalizacja zawodników oraz zawodniczek PRO w mistrzostwach Ameryki zapowiada się ciekawie. Wśród Pań do faworytek zaliczane są m.in.: Kat Matthews, czy Jocelyn McCauley. W wyścigu prosów o zwycięstwo powalczą z pewnością Joe Skipper, Matthew Hanson, czy Bart Aernouts

Podobnie jak rok temu, na starcie zamelduje się m.in.: Robert Wilkowiecki.

Fajnie wracać do miejsca, w którym ludzie kojarzą Cię ze startu w poprzednim roku i witają z ogromnym uśmiechem, życząc powodzenia – pisał Robert Wilkowiecki w mediach społecznościowych.

Jak było w 2022 roku?

W zeszłorocznych zawodach Ironman Texas z dobrej strony pokazał się Tomasz Szala, który skończył na piątym miejscu, z czasem 8:15:38. Wówczas ustąpił m.in.: zwycięzcy – Benowi Hoffmanowi (7:57:58).

Startował też Robert Wilkowiecki, ale zszedł z trasy w okolicach 28 kilometra trasy biegowej.

Ograniczenia na dzisiejszej trasie spowodowały DNF. Zmieniamy tor, wrzucamy kolejny bieg i lecimy dalej – krótko komentował tamten start Robert Wilkowiecki za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Listy startowe PRO Ironman Texas 2023

Przemek Schenk
foto: Ironman, materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X