TOPWiadomości

Najlepsi AG 1/8 GIT Ślesin WYNIKI

Zwyciężył Igor Zalewski (1:00:02). Wyprzedził Marcina Andrzejewskiego (1:01:15) i Huberta Klimackiego (1:01:32). Najszybszą kobietą była Maria Matusik (1:09:32). Podium uzupełniły Natalia Wielogórska (1:09:35) oraz Milena Ojrzyńska (1:11:33).

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:

Kategoria M16:

  1. Jonasz Gleba / pływanie: 6:35 / T1: 1:47 / rower: 37:13 / T2: 00:52 / bieg: 17:56 / finisz: 1:04:23
  2. Bartosz Majorczyk / pływanie: 6:23 / T1: 1:56 / rower: 36:41 / T2: 00:49 / bieg: 19:02 / finisz: 1:04:51
  3. Szymon Marcinek / pływanie: 7:31 / T1: 2:27 / rower: 36:10 / T2: / bieg: / finisz: 1:05:53

Kategoria M18:

  1. Jakub Józefowicz / pływanie: 10:46 / T1: 3:33 / rower: 39:34 / T2: 1:01 / bieg: 21:54 / finisz: 1:16:48
  2. Michał Broź / pływanie: 8:13 / T1: 3:28 / rower: 41:15 / T2: 1:08 / bieg: 23:09 / finisz: 1:17:13
  3. Mateusz Siwy / pływanie: 8:06 / T1: 4:25 / rower: 43:58 / T2: 2:39 / bieg: 23:48 / finisz: 1:22:56

Kategoria M20:

  1. Igor Zalewski / pływanie: 6:15 / T1: 1:54 / rower: 33:33 / T2: 00:58 / bieg: 17:22 / finisz: 1:00:02
  2. Hubert Klimacki / pływanie: 5:59 / T1: 1:46 / rower: 34:57 / T2: 00:44 / bieg: 18:06 / finisz: 1:01:32
  3. Mateusz Majcherek / pływanie: 7:35 / T1: 2:28 / rower: 36:06 / T2: 1:25 / bieg: 19:50 / finisz: 1:07:24

Kategoria M30:

  1. Marcin Andrzejewski / pływanie: 7:15 / T1: 2:28 / rower: 32:21 / T2: 1:04 / bieg: 18:07 / finisz: 1:01:15
  2. Piotr Frencel / pływanie: 7:36 / T1: 2:51 / rower: 32:31 / T2: 00:58 / bieg: 18:07 / finisz: 1:02:03
  3. Paweł Tymiński / pływanie: 7:08 / T1: 2:21 / rower: 33:50 / T2: 1:09 / bieg: 17:44 / finisz: 1:02:12

Kategoria M40:

  1. Mariusz Bogacz / pływanie: 7:34 / T1: 2:32 / rower: 35:10 / T2: 1:14 / bieg: 20:11 / finisz: 1:06:41
  2. Sebastian Kulesza / pływanie: 7:11 / T1: 2:40 / rower: 34:16 / T2: 1:08 / bieg: 21:38 / finisz: 1:06:53
  3. Dawid Szreder / pływanie: 7:18 / T1: 2:29 / rower: 35:17 / T2: 1:12 / bieg: 21:01 / finisz: 1:07:17

Kategoria M50:

  1. Dariusz Kowalczyk / pływanie: 8:08 / T1: 2:44 / rower: 35:46 / T2: 1:14 / bieg: 22:06 / finisz: 1:09:58
  2. Waldemar Gieres / pływanie: 8:35 / T1: 2:45 / rower: 36:56 / T2: 1:06 / bieg: 22:16 / finisz:
  3. Dariusz Kaczmarek / pływanie: 8:15 / T1: 3:10 / rower: 38:32 / T2: 1:46 / bieg: 21:24 / finisz: 1:13:07

Kategoria M60:

  1. Józef Makowicz / pływanie: 8:45 / T1: 4:21 / rower: 40:56 / T2: 1:50 / bieg: 23:50 / finisz: 1:19:42
  2. Tadeusz Kacprzak / pływanie: 9:34 / T1: 4:04 / rower: 39:20 / T2: 1:10 / bieg: 25:52 / finisz: 1:20:00
  3. Stanisław Dymek / pływanie: 9:23 / T1: 4:56 / rower: 42:08 / T2: 2:10 / bieg: 25:46 / finisz: 1:24:23

Kategoria K16:

  1. Karolina Malinowska / pływanie: 7:21 / T1: 2:40 / rower: 42:01 / T2: 1:42 / bieg: 20:43 / finisz: 1:14:27
  2. Wanesa Hrynkiewicz-Sudnik / pływanie: 9:30 / T1: 3:28 / rower: 46:56 / T2: 1:42 / bieg: 27:17 / finisz: 1:28:53
  3. Wiktoria Owczarek / pływanie: 9:42 / T1: 4:29 / rower: 52:21 / T2: 2:27 / bieg: 33:53 / finisz: 1:42:52

Kategoria K18:

  1. Marysia Matusik / pływanie: 6:45 / T1: 2:31 / rower: 37:32 / T2: 2:20 / bieg: 20:24 / finisz: 1:09:32
  2. Aleksandra Górkiewicz / pływanie: 7:33 / T1: 2:55 / rower: 40:01 / T2: 1:45 / bieg: 20:14 / finisz: 1:12:28

Kategoria K20:

  1. Milena Ojrzyńska / pływanie: 7:18 / T1: 2:29 / rower: 38:51 / T2: 1:22 / bieg: 21:33 / finisz: 1:11:33
  2. Zuzanna Czurylo / pływanie: 7:52 / T1: 3:20 / rower: 44:07 / T2: 1:45 / bieg: 23:44 / finisz: 1:20:44
  3. Martyna Cabaj / pływanie: 7:47 / T1: 42:46 / rower: 42:46 / T2: 1:40 / bieg: 25:10 / finisz: 1:20:49

Kategoria K30:

  1. Natalia Wielogórska / pływanie: 7:43 / T1: 2:35 / rower: 36:02 / T2: 1:29 / bieg: 21:46 / finisz: 1:09:35
  2. Monika Małecka / pływanie: 7:47 / T1: 2:30 / rower: 39:37 / T2: 1:02 / bieg: 23:06 / finisz: 1:14:02
  3. Izabela Marciniak / pływanie: 7:54 / T1: 2:54 / rower: 41:02 / T2: 1:15 / bieg: 22:12 / finisz: 1:15:17

Kategoria K40:

  1. Joanna Janicka-Jawor / pływanie: 8:26 / T1: 3:03 / rower: 42:47 / T2: 1:21 / bieg: 21:40 / finisz: 1:17:17
  2. Eliza Marcinkowska / pływanie: 8:11 / T1: 3:09 / rower: 41:53 / T2: 1:48 / bieg: 22:51 / finisz: 1:17:52
  3. Joanna Jadczak / pływanie: 8:23 / T1: 3:05 / rower: 40:21 / T2: 1:31 / bieg: 25:51 / finisz: 1:19:11

Kategoria K50:

  1. Aleksandra Kowalczyk / pływanie: 10:03 / T1: 3:11 / rower: 44:14 / T2: 1:57 / bieg: 23:18 / finisz: 1:22:43

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X