Wiadomości

Medical Sport przedłuża umowę z IRONMAN Poland

Medical Sport, oficjalny dystrybutor produktów Hyperice, m.in. nogawek regeneracyjnych Normatec, w Polsce przedłużył na kolejny rok współpracę z organizatorami zawodów IRONMAN Poland.

W ramach tej współpracy firma przygotuje „Medical Sport Recovery Zone”. Triathloniści startujący w imprezach IRONMAN w Polsce będą mieli okazję poznać produkty Hyperice w specjalnej strefie regeneracji.

Czym jest Medical Sport Recovery Zone?

„Medical Sport Recovery Zone” to rozbudowana strefa regeneracji, która będzie dostępna dla wszystkich finisherów zawodów IRONMAN w Polsce. W strefie będzie można skorzystać z pomocy doświadczonych masażystów, a także przetestować nogawki do regeneracji Normatec 3,  młotki do masażu Hypervolt, rollery Vyper i masażery Hypersphere marki Hyperice – światowego nr 1 regeneracji dla sportowców.  Ponadto do dyspozycji zawodników będzie basen z lodem do krioterapii. 

Cieszymy się z przedłużenia tej współpracy. Medical Sport to profesjonalny partner, który wie, że regeneracja po zawodach jest niezmiernie ważna. W 2023 postanowiliśmy dopracować ten element organizacyjny imprezy i wznieść się na wyższy poziom. Medical Sport Recovery Zone to będzie strefa, w której każdy zawodnik będzie mógł zrelaksować się i odpocząć po wysiłku – mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

Produkty wkrótce dostępne

Produkty Normatec już niebawem będą dostępne w atrakcyjnych cenach w ironmanpoland.store, a także w trakcie wszystkich imprez w Official Merchandise Store.

NORMATEC to sprzęt medyczny, zapewnia szybszą regenerację oraz przyczynia się do poprawy treningu i maksymalizacji wydajności. Udowodniono, że pomaga w drenażu limfatycznym oraz zmniejsza bolesność nóg. Jest wykorzystywany nie tylko w profesjonalnych klubach sportowych i siłowniach, ale także w gabinetach fizjoterapeutycznych – mówi Małgorzata Wojdalska, dyrektor marketingu w Medical Sport.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X