TOPWiadomości

Kórnik Triathlon: Najlepsi AG na 1/8IM

Najszybszy był Sylwester Swat (1:03:19). Wyprzedził Mateusza Witkowskiego (1:05:24) oraz Huberta Klimackiego (1:05:31). Najlepszą kobietą była Karolina Jahnz (1:10:50). Podium uzupełniły Magdalena Wiśniewska (1:12:41) i Anna Giżyńska (1:13:00).

Szczegółowe wyniki poszczególnych TOP3 kategorii wiekowych poniżej:

Kategoria K20:

  1. Magdalena Wiśniewska / pływanie: 7:35 / T1: 1:31 / rower: 38:46 / T2: 1:04 / bieg: 23:42 / finisz: 1:12:41
  2. Natalia Bentkowska / pływanie: 9:15 / T1: 2:05 / rower: 38:29 / T2: 1:19 / bieg: 23:40 / finisz: 1:14:50
  3. Patrycja Nerć/ pływanie: 8:34 / T1: 2:06 / rower: 38:29 / T2: 1:20 / bieg: 23:41 / finisz: 1:17:40

Kategoria K30:

  1. Karolina Jahnz / pływanie: 8:06 / T1: 1:40 / rower: 36:41 / T2: 1:14 / bieg: 23:06 / finisz: 1:10:50
  2. Anna Giżyńska / pływanie: 11:15 / T1: 2:14 / rower: 37:41 / T2: 1:17 / bieg: 20:32 / finisz: 1:13:00
  3. Julia Świątek / pływanie: 10:38 / T1: 2:01 / rower: 38:33 / T2: 1:17 / bieg: 24:09 / finisz: 1:16:40

Kategoria K40:

  1. Agata Walczak / pływanie: 11:10 / T1: 2:15 / rower: 40:54 / T2: 1:29 / bieg: 24:42 / finisz: 1:19:30
  2. Monika Polkowska / pływanie: 10:21 / T1: 2:15 / rower: 40:29 / T2: 1:29 / bieg: 25:19 / finisz: 1:19:53
  3. Aneta Grzybowska / pływanie: 11:02 / T1: 2:00 / rower: 41:08 / T2: 2:07 / bieg: 27:21 / finisz: 1:23:38

Kategoria K50+:

  1. Edyta Swat / pływanie: 11:19 / T1: 2:45 / rower: 40:32 / T2: 1:45 / bieg: 27:34 / finisz: 1:23:55
  2. Iwona Szram / pływanie: 11:00 / T1: 2:17 / rower: 42:53 / T2: 1:53 / bieg: 28:07 / finisz: 1:27:10

Kategoria M20:

  1. Sylwester Swat / pływanie: 7:31 / T1: 1:47 / rower: 32:42 / T2: 1:19 / bieg: 19:58 / finisz: 1:03:19
  2. Mateusz Witkowski / pływanie: 9:43 / T1: 1:38 / rower: 34:52 / T2: 1:13 / bieg: 17:56 / finisz: 1:05:24
  3. Hubert Klimacki / pływanie: 7:30 / T1: 1:09 / rower: 35:29 / T2: 00:52 / bieg: 20:29 / finisz: 1:05:31

Kategoria M30:

  1. Piotr Kurek / pływanie: 7:46 / T1: 1:07 / rower: 35:36 / T2: 00:57 / bieg: 20:24 / finisz: 1:05:53
  2. Michał Marciniak / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: 30:01 / T2: 1:07 / bieg: 20:58 / finisz: 1:06:05
  3. Przemysław Marciniak / pływanie: 9:21 / T1: 1:27 / rower: 33:51 / T2: 1:10 / bieg: 22:34 / finisz: 1:07:23

Kategoria M40:

  1. Jarosław Nikodemiak / pływanie: 8:47 / T1: 1:46 / rower: 34:24 / T2: 1:05 / bieg: 20:37 / finisz: 1:06:39
  2. Janusz Zienkiewicz / pływanie: 8:31 / T1: 1:49 / rower: 35:06 / T2: 1:11 / bieg: 20:23 / finisz: 1:07:00
  3. Robert Walczak / pływanie: 9:10 / T1: 1:16 / rower: 35:27 / T2: 1:07 / bieg: 21:19 / finisz: 1:08:19

Kategoria M50:

  1. Jacek Trawczyński / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: 36:38 / T2: 1:24 / bieg: 25:03 / finisz: 1:14:15
  2. Janusz Duk / pływanie: 10:22 / T1: 1:56 / rower: 37:55 / T2: 1:13 / bieg: 24:46 / finisz: 1:16:12
  3. Piotr Rostek / pływanie: 10:33 / T1: 1:50 / rower: 41:17 / T2: 1:24 / bieg: 24:07 / finisz: 1:19:10

Kategoria M60+:

  1. Andrzej Lewandowski / pływanie: 10:37 / T1: 1:58 / rower: 39:11 / T2: 1:37 / bieg: 25:17 / finisz: 1:18:40
  2. Józef Makowicz / pływanie: 11:12 / T1: 3:00 / rower: 40:38 / T2: 1:55 / bieg: 26:28 / finisz: 1:23:13
  3. Tadeusz Perlakowski / pływanie: 14:31 / T1: 3:50 / rower: 44:48 / T2: 1:45 / bieg: 26:39 / finisz: 1:31:53

Przemysław Schenk
foto: materiały prywatne

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close