Wiadomości

Gdzie śledzić rywalizację Frodeno, Sandersa i Idena?

Już jutro dojdzie do pojedynku gigantów. Podpowiadamy, gdzie można śledzić poczynania m.in.: Lionela Sandersa, Jana Frodeno oraz Gustava Idena.

Dla niemieckiego mistrza wyścig w Kalifornii będzie jednym z ostatnich akcentów sezonu 2021. Dla Lionela Sandersa to jest pierwszy sprawdzian pod okiem nowego trenera oraz szansa zrewanżowania się Janowi Frodeno za Tri Battle. Podczas tej bezpośredniej konfrontacji Kanadyjczyk poprawił rekord życiowy na pełnym dystansie (7:43:30), ale przegrał z reprezentantem Niemiec (7:27:53). Na liście startowej jest jeszcze Norweg Gustav Iden. Mistrz świata Ironman 70.3 tym samym zadebiutuje na pełnym dystansie. Choć do końca nie jest potwierdzony jego występ z powodu przeziębienia.

Aplikacja, Facebook…

Ironman będzie transmitować wydarzenie na Facebooku na żywo za pośrednictwem kanału Ironman Now. Kompleksowa relacja z całego wyścigu rozpocznie się o 6:30 czasu PT/9:30 czasu ET. Komentatorzy nie zostali ogłoszeni. Zazwyczaj skład komentatorski składa się z byłych profesjonalnych triathlonistów.  

Do tego można śledzić poczynania zawodników PRO oraz AG w aplikacji  Ironman Tracker lub online na Ironman.com/LIVE.

Można również obserwować rywalizację na Twitterze oraz na Instagramie, gdzie będą podawane informacje dotyczące wyścigu z pierwszej ręki przez cały dzień trwania zawodów.  

Trudne warunki atmosferyczne

Zawodnicy będą musieli uporać się z trudnymi warunkami pogodowymi. Powodem jest burza, która panuje w regionie rozgrywania zawodów. Do tego w dniu samego startu trzeba nastawić się na obfite opady deszczu.

To będzie skutkować śliskimi drogami, a miejscami zawodnicy będą musieli pokonać duże kałuże. Niewykluczone, że dodatkową przeszkodą będzie silny wiatr.

Przebieg trasy

Lista startowa zawodników PRO

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne, Ironman

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X