Wiadomości

Finał LOTTO Triathlon Energy w niedzielę w Mrągowie!

Ósmy sezon LOTTO Triathlon Energy dobiega końca! W Mrągowie nad jeziorem Czos odbędzie się czwarty etap tegorocznej rywalizacji.  

Mrągowo to sprawdzony punkt na triathlonowej mapie Polski. Zawodnicy pływają w jeziorze Czos, trasa kolarska prowadzi drogą wojewódzką 591 w kierunku Kętrzyna. Największy fan jest na trasie biegowej, która prowadzi promenadą nad jeziorem Czos. Meta zawodów zlokalizowana jest na molo znajdującym się przy plaży miejskiej w Mrągowie, w pobliżu EkoMariny.

– Zapraszam wszystkich do Mrągowa, to miejsce sprawdzone już na triathlonowej mapie Polski, rywalizacja nad jeziorem Czos to zawsze olbrzymia dawka energii i wspaniała okazja do rodzinnego spędzenia ostatniego weekendu sierpnia.

2022.08.28 Lotto Energy Triathlon Mrągowo fot. Bartłomiej Zborowski

Oficjalne otwarcie zawodów zaplanowano na godzinę 8:45, pierwszy start na dystansie 1/4 IM odbędzie się o godzinie 9:00, następnie o 10:00 ruszą zawodnicy dystansu 1/8 IM.

W sobotę o godzinie 17:00 zaplanowany jest objazd trasy kolarskiej, który wyruszy spod EkoMariny w Mrągowie przy ulicy Jaszczurcza Góra 1.

Zgłoszenia na zawody są jeszcze otwarte i można dokonać rejestracji na stronie www.TimeRecords.pl

Wartościowe nagrody w klasyfikacji generalnej cyklu

Mrągowo to już tradycyjnie finał i podsumowanie klasyfikacji generalnej cyklu LOTTO Triathlon Energy. Zawodnicy, którzy od maja rywalizowali w imprezach na terenie całego kraju w Mrągowie odbiorą nagrody dla najlepszych. Zacięta rywalizacja o ostatnie punkty zapowiada się w obu dystansach zarówno u Pań jak i u Panów.

Do zgarnięcia się bardzo wartościowe nagrody – między innymi szwajcarskie zegarki BALL Fireman w wersji damskiej i męskiej ufundowane przez firmą BALL Watch, oficjalnego Time Keepera LOTTO Triathlon Energy 2023.

Zawodniczki i zawodnicy walczą również o wynajem kampera na weekend ufundowany przez wypożyczalnię kamperów Kamperki.pl. W puli nagród znajduję się także nagrody rzeczowe od Aqua-Speed i AronPharma.

Dodatkowo podczas rywalizacji w Mrągowie prestiżowa marka męskich kosmetyków Unit 4 Men ufundowała nagrody w postaci swoich produktów we wszystkich męskich kategoriach wiekowych.

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X