Wiadomości

Bitwa MKON’a i Kalacha na podpisy! :)

Jedno zdjęcie, dwa konkursy. Do wygrania atrakcyjne i bardzo atrakcyjne nagrody 😉

Marcin Konieczny i Łukasz Kalaszczyński trenują pod okiem Tomka Kawalskiego w Portugalii. Dzisiaj (11.02 2020) do wykonania mieli ten sam trening 3 razy 4 kilometry i każda czwórka ze średnią prędkością 3:20-3:21/km.

Przeczytaj także rozmowę z Jackiem Tyczyńskim, który opowiada o tym jak wyglądają treningi w Portugalii

Trening został uwieczniony na zdjęciu.

“Chwilę” później w mediach społecznościowych Łukasz wrzucił fotę i zaprosił do udziału w konkursie.

Trening siadł po mistrzowsku – 3x4km i każda czwórka ze średnia prędkością 3:20-3:21/km. Dzięki MKON za wspólny trening – dałeś radę (jak na swoje lata) ? Z okazji tego treningu mam dla Was mały konkurs. Zabawa jest prosta. Co mówi do mnie MKON na zamieszczonej fotce?
Bawimy się do czwartku, do godz. 20:00. Spośród odpowiedzi wybiorę tę, która będzie (według mnie) najciekawsza  Do wygrania pasek na numer oraz daszek mojego partnera sailfish polska! – napisał Kalaszczyński.

Podpisy wrzucamy w komentarzach na profilu Łukasza TUTAJ

Działacze Klubu Sportowego Niemaniemogę godzinę później przygotowali odpowiedź na konkurs Łukasza.

I napisali:

MKON biega z Łukasz Kalaszczyński – Kalachem w Portugalii ?. Kalach robi konkursy co tam MKON niby powiedział i daje jakieś paski czy daszki dla ptaków ?. Nie będzie nam Kalach wmawiał co powiedział Mistrz Świata Dziadek MKON !! Daszki sraszki !! Ciekawe co Kalach powiedział ?? Czy w ogóle coś gadał jak mu serce podeszło pod gardło, oczy wyszły z orbit a podeszwy smażyły się w najlepsze hehe ?

A zatem konkurs !! Co powiedział Kalach ?? Nagroda ?? Najnowsze, najszybsze, najlepsze, najbardziej odjechane nowe New Balance 1080 – szybkie jak ogień hehe ?. Bądź szybki jak Kalach i prawie tak szybki jak MKON. Piszemy w komentarzach do czwartku do 20:00 – wtedy Pan Łukasz Mistrz Polski daje pasek i daszek przeciwsłoneczny na działkę ?.

[edit: Prezes decyduje kto wygra ?]

Tak więc jeśli ktoś ma ochotę się wykazać, zapraszany jest do zabawy. W czwarte po 20 poznamy zwycięzców dwóch konkursów. Przedstawimy wyniki na TriathlonLife.pl. Ciekawe, który będzie lepszy.

Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X