Wiadomości

Bitwa MKON’a i Kalacha na podpisy! :)

Jedno zdjęcie, dwa konkursy. Do wygrania atrakcyjne i bardzo atrakcyjne nagrody 😉

Marcin Konieczny i Łukasz Kalaszczyński trenują pod okiem Tomka Kawalskiego w Portugalii. Dzisiaj (11.02 2020) do wykonania mieli ten sam trening 3 razy 4 kilometry i każda czwórka ze średnią prędkością 3:20-3:21/km.

Przeczytaj także rozmowę z Jackiem Tyczyńskim, który opowiada o tym jak wyglądają treningi w Portugalii

Trening został uwieczniony na zdjęciu.

“Chwilę” później w mediach społecznościowych Łukasz wrzucił fotę i zaprosił do udziału w konkursie.

Trening siadł po mistrzowsku – 3x4km i każda czwórka ze średnia prędkością 3:20-3:21/km. Dzięki MKON za wspólny trening – dałeś radę (jak na swoje lata) 😊 Z okazji tego treningu mam dla Was mały konkurs. Zabawa jest prosta. Co mówi do mnie MKON na zamieszczonej fotce?
Bawimy się do czwartku, do godz. 20:00. Spośród odpowiedzi wybiorę tę, która będzie (według mnie) najciekawsza  Do wygrania pasek na numer oraz daszek mojego partnera sailfish polska! – napisał Kalaszczyński.

Podpisy wrzucamy w komentarzach na profilu Łukasza TUTAJ

Działacze Klubu Sportowego Niemaniemogę godzinę później przygotowali odpowiedź na konkurs Łukasza.

I napisali:

MKON biega z Łukasz Kalaszczyński – Kalachem w Portugalii 🙂. Kalach robi konkursy co tam MKON niby powiedział i daje jakieś paski czy daszki dla ptaków 😉. Nie będzie nam Kalach wmawiał co powiedział Mistrz Świata Dziadek MKON !! Daszki sraszki !! Ciekawe co Kalach powiedział ?? Czy w ogóle coś gadał jak mu serce podeszło pod gardło, oczy wyszły z orbit a podeszwy smażyły się w najlepsze hehe 🙂

A zatem konkurs !! Co powiedział Kalach ?? Nagroda ?? Najnowsze, najszybsze, najlepsze, najbardziej odjechane nowe New Balance 1080 – szybkie jak ogień hehe 🙂. Bądź szybki jak Kalach i prawie tak szybki jak MKON. Piszemy w komentarzach do czwartku do 20:00 – wtedy Pan Łukasz Mistrz Polski daje pasek i daszek przeciwsłoneczny na działkę 😉.

[edit: Prezes decyduje kto wygra 😇]

Tak więc jeśli ktoś ma ochotę się wykazać, zapraszany jest do zabawy. W czwarte po 20 poznamy zwycięzców dwóch konkursów. Przedstawimy wyniki na TriathlonLife.pl. Ciekawe, który będzie lepszy.

Marcin Dybuk

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close