TOPWiadomości
Najlepsi AG 1/8 GIT Ślesin WYNIKI
Zwyciężył Igor Zalewski (1:00:02). Wyprzedził Marcina Andrzejewskiego (1:01:15) i Huberta Klimackiego (1:01:32). Najszybszą kobietą była Maria Matusik (1:09:32). Podium uzupełniły Natalia Wielogórska (1:09:35) oraz Milena Ojrzyńska (1:11:33).
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:
Kategoria M16:
- Jonasz Gleba / pływanie: 6:35 / T1: 1:47 / rower: 37:13 / T2: 00:52 / bieg: 17:56 / finisz: 1:04:23
- Bartosz Majorczyk / pływanie: 6:23 / T1: 1:56 / rower: 36:41 / T2: 00:49 / bieg: 19:02 / finisz: 1:04:51
- Szymon Marcinek / pływanie: 7:31 / T1: 2:27 / rower: 36:10 / T2: / bieg: / finisz: 1:05:53
Kategoria M18:
- Jakub Józefowicz / pływanie: 10:46 / T1: 3:33 / rower: 39:34 / T2: 1:01 / bieg: 21:54 / finisz: 1:16:48
- Michał Broź / pływanie: 8:13 / T1: 3:28 / rower: 41:15 / T2: 1:08 / bieg: 23:09 / finisz: 1:17:13
- Mateusz Siwy / pływanie: 8:06 / T1: 4:25 / rower: 43:58 / T2: 2:39 / bieg: 23:48 / finisz: 1:22:56
Kategoria M20:
- Igor Zalewski / pływanie: 6:15 / T1: 1:54 / rower: 33:33 / T2: 00:58 / bieg: 17:22 / finisz: 1:00:02
- Hubert Klimacki / pływanie: 5:59 / T1: 1:46 / rower: 34:57 / T2: 00:44 / bieg: 18:06 / finisz: 1:01:32
- Mateusz Majcherek / pływanie: 7:35 / T1: 2:28 / rower: 36:06 / T2: 1:25 / bieg: 19:50 / finisz: 1:07:24
Kategoria M30:
- Marcin Andrzejewski / pływanie: 7:15 / T1: 2:28 / rower: 32:21 / T2: 1:04 / bieg: 18:07 / finisz: 1:01:15
- Piotr Frencel / pływanie: 7:36 / T1: 2:51 / rower: 32:31 / T2: 00:58 / bieg: 18:07 / finisz: 1:02:03
- Paweł Tymiński / pływanie: 7:08 / T1: 2:21 / rower: 33:50 / T2: 1:09 / bieg: 17:44 / finisz: 1:02:12
Kategoria M40:
- Mariusz Bogacz / pływanie: 7:34 / T1: 2:32 / rower: 35:10 / T2: 1:14 / bieg: 20:11 / finisz: 1:06:41
- Sebastian Kulesza / pływanie: 7:11 / T1: 2:40 / rower: 34:16 / T2: 1:08 / bieg: 21:38 / finisz: 1:06:53
- Dawid Szreder / pływanie: 7:18 / T1: 2:29 / rower: 35:17 / T2: 1:12 / bieg: 21:01 / finisz: 1:07:17
Kategoria M50:
- Dariusz Kowalczyk / pływanie: 8:08 / T1: 2:44 / rower: 35:46 / T2: 1:14 / bieg: 22:06 / finisz: 1:09:58
- Waldemar Gieres / pływanie: 8:35 / T1: 2:45 / rower: 36:56 / T2: 1:06 / bieg: 22:16 / finisz:
- Dariusz Kaczmarek / pływanie: 8:15 / T1: 3:10 / rower: 38:32 / T2: 1:46 / bieg: 21:24 / finisz: 1:13:07
Kategoria M60:
- Józef Makowicz / pływanie: 8:45 / T1: 4:21 / rower: 40:56 / T2: 1:50 / bieg: 23:50 / finisz: 1:19:42
- Tadeusz Kacprzak / pływanie: 9:34 / T1: 4:04 / rower: 39:20 / T2: 1:10 / bieg: 25:52 / finisz: 1:20:00
- Stanisław Dymek / pływanie: 9:23 / T1: 4:56 / rower: 42:08 / T2: 2:10 / bieg: 25:46 / finisz: 1:24:23
Kategoria K16:
- Karolina Malinowska / pływanie: 7:21 / T1: 2:40 / rower: 42:01 / T2: 1:42 / bieg: 20:43 / finisz: 1:14:27
- Wanesa Hrynkiewicz-Sudnik / pływanie: 9:30 / T1: 3:28 / rower: 46:56 / T2: 1:42 / bieg: 27:17 / finisz: 1:28:53
- Wiktoria Owczarek / pływanie: 9:42 / T1: 4:29 / rower: 52:21 / T2: 2:27 / bieg: 33:53 / finisz: 1:42:52
Kategoria K18:
- Marysia Matusik / pływanie: 6:45 / T1: 2:31 / rower: 37:32 / T2: 2:20 / bieg: 20:24 / finisz: 1:09:32
- Aleksandra Górkiewicz / pływanie: 7:33 / T1: 2:55 / rower: 40:01 / T2: 1:45 / bieg: 20:14 / finisz: 1:12:28
Kategoria K20:
- Milena Ojrzyńska / pływanie: 7:18 / T1: 2:29 / rower: 38:51 / T2: 1:22 / bieg: 21:33 / finisz: 1:11:33
- Zuzanna Czurylo / pływanie: 7:52 / T1: 3:20 / rower: 44:07 / T2: 1:45 / bieg: 23:44 / finisz: 1:20:44
- Martyna Cabaj / pływanie: 7:47 / T1: 42:46 / rower: 42:46 / T2: 1:40 / bieg: 25:10 / finisz: 1:20:49
Kategoria K30:
- Natalia Wielogórska / pływanie: 7:43 / T1: 2:35 / rower: 36:02 / T2: 1:29 / bieg: 21:46 / finisz: 1:09:35
- Monika Małecka / pływanie: 7:47 / T1: 2:30 / rower: 39:37 / T2: 1:02 / bieg: 23:06 / finisz: 1:14:02
- Izabela Marciniak / pływanie: 7:54 / T1: 2:54 / rower: 41:02 / T2: 1:15 / bieg: 22:12 / finisz: 1:15:17
Kategoria K40:
- Joanna Janicka-Jawor / pływanie: 8:26 / T1: 3:03 / rower: 42:47 / T2: 1:21 / bieg: 21:40 / finisz: 1:17:17
- Eliza Marcinkowska / pływanie: 8:11 / T1: 3:09 / rower: 41:53 / T2: 1:48 / bieg: 22:51 / finisz: 1:17:52
- Joanna Jadczak / pływanie: 8:23 / T1: 3:05 / rower: 40:21 / T2: 1:31 / bieg: 25:51 / finisz: 1:19:11
Kategoria K50:
- Aleksandra Kowalczyk / pływanie: 10:03 / T1: 3:11 / rower: 44:14 / T2: 1:57 / bieg: 23:18 / finisz: 1:22:43
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne