Wiadomości

Sport Evolution Group zorganizuje Ironman 70.3 Hradec Kralove

Sport Evolution Group, wiodąca agencja marketingu sportowego w Polsce podjęła decyzję o ekspansji zagranicznej. Poprzez spółkę zależną rozpoczyna działalność w Czechach. Na początek zorganizuje zawody IRONMAN 70.3 Hradec Kralove.​

Sport Evolution jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN na Polskę, a od 2024 roku także w Czechach. Przez najbliższe 3 lata będzie organizatorem zawodów IRONMAN 70.3 Hradec Kralove.

Przygotowywaliśmy się do tego od półtora roku i jestem bardzo podekscytowany nowymi wyzwaniami i możliwościami rozwoju naszej firmy w Czechach. Jesteśmy pierwszym w Europie, jeśli nie na świecie franczyzobiorcą IRONMAN operującym w dwóch krajach. Aktualnie nasze portfolio eventowe obejmuje trzy imprezy IRONMAN w Polsce, w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, a od 2024 roku dołącza do nich Hradec Kralove – mówi Michał Drelich, prezes Sport Evolution Group.

Znany dyrektor zarządzający zawodów

Dyrektorem zarządzającym Sport Evolution Czech s.r.o został Roman Sinkovsky, który ma ogromne doświadczenie w organizacji imprez. Jest on m.in. pomysłodawcą i wykonawcą Gladiator Race, największej serii wyścigów przeszkodowych w Czechach.

– Wiele miesięcy wspólnej pracy pokazało, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy. Roman obserwował nasze eventy w Polsce i nie wątpię, że pod jego wodzą będziemy mogli cieszyć się ze spektakularnego eventu w Czechach.

Znakomita lokalizacja

Hradec Kralove to jedno z największych miast w Czechach, położone zaledwie godzinę drogi od Pragi i kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Polską.

To przede wszystkim piękne miasto z licznymi zabytkami. Nie lada atrakcją będzie pływanie w Łabie w centrum Hradec Kralove, gdzie na całej długości trasy spodziewamy się kibiców! Do tego piękna trasa rowerowa i biegowa – mówi Michał Drelich, prezes Sport Evolution Group.

Premierowe zawody IRONMAN 70.3 Hradec Kralove zaplanowane są na 18 sierpnia 2024 roku. Zapisy mają ruszyć na przełomie października i listopada br.

materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X