Wiadomości

Ostatnia szansa na start w Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw

Tylko do najbliższej niedzieli, 22 sierpnia, trwają jeszcze zapisy na Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw. Nie zwlekaj i zapisz się na zawody.

Na listach startowych jest już ponad 1500 osób. Dla zawodników przygotowano rywalizację na dystansie olimpijskim oraz „połówki”.

Kilka nowości czeka na uczestników tegorocznych zawodów spod szyldu IRONMAN w Warszawie. Oprócz dobrze znanej rywalizacji w ramach Citi Handlowy 5150 Warsaw, po raz pierwszy odbędzie się również Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, czyli zawody na tzw. „połówce” IRONMAN. Start obu dystansów zaplanowano w niedzielę 5 września, na plaży nad Zalewem Zegrzyńskim. Zapisy do startu na obu dystansach trwają już tylko do niedzieli 22 sierpnia. Odbywają się na platformie SlotMarket.pl.

Opcja dla debiutantów

Dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z triathlonem, mamy też dobrą opcję. Jest nią start w sztafecie na dystansie olimpijskim. W tym celu należy zebrać trójkę uczestników. Każdy pokona jeden, wybrany odcinek trasy triathlonowej: 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze lub 10 km biegu ulicami warszawskiej Starówki.​

Wyjątkowa nagroda

Aktualnie na listach startowych niedzielnych zawodów spod szyldu IRONMAN widnieje 1500 nazwisk. W tym gronie są również profesjonalni triathloniści, którzy będą się ścigać w Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw. Nagrodą dla najlepszych zawodowców będzie czek na 2000 USD. Szansę zdobycia przepustek, tzw. slotów na IRONMAN 70.3 World Championship w St.George, Utah w Stanach Zjednoczonych, będą mieli najszybsi zawodnicy z poszczególnych kategorii wiekowych.

Rywalizacja dzieci i młodzieży

​Oprócz zawodów dla dorosłych, okazję do sprawdzenia formy biegowej, będą też miały dzieci i młodzież. W Kids Run Warsaw organizowanych w sobotę 4 września, mogą wziąć udział mali sportowcy w wieku od 3 do 15 lat. W zależności od wieku uczestnicy będą mieli do przebiegnięcia dystans od 300 do 2000 metrów. Zawody dzieci będą się odbywać w Multimedialnym Parku Fontann, gdzie w niedzielę finiszować też będą uczestnicy rywalizacji triathlonowej.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X