Wiadomości

LOTTO Triahlon Energy Gniewinio 30 lipca! Skorzystaj z niższej opłaty!

Wielkimi krokami zbliża się druga odsłona LOTTO Triathlon Energy, już 30 lipca triathloniści spotkają się w Gniewinie. Do niedzieli, 23 lipca obowiązuje niższa opłata startowa na zawody! TriathlonLife.pl jest partnerem medialnym zawodów.

Gniewino to sprawdzone miejsce na mapie triathlonu. Pierwsza impreza odbyła się w 2017 roku i od razu została bardzo dobrze przyjęta przez zawodników. W Gniewinie czeka na Was ciekawa i urozmaicona trasa kolarska, z kultowym podjazdem pod zbiornik, na którym na odcinku 1,1 km zawodnicy pokonują około 100 m różnicy poziomu. Po pokonaniu podjazdu rozpoczyna się w zasadzie zjazd w kierunku strefy zmian. Trasa poprowadzona w pętli prowadzi z Nadola przez Czymanowo do Gniewina i dalej przez Prusewo i Brzyno ponownie do Nadola.

Ale zanim zawodnicy wsiądą na rowery czeka ich pływanie w jeziorze Żarnowieckim na dystansach 950 m (1/4 IM) lub 475 m (1/8 IM).

– Wiele osób bało się otwarcia sezonu w Gniewnie, które tradycyjnie odbywało się w ostatni weekend maja z uwagi na zimną wodę, stąd pomysł, aby w Gnieiwnie spotkać się w lipcu, czyli w pełni triathlonowego sezonu, kiedy woda w jeziorze jest zdecydowanie cieplejsza – mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów.

Gniewino to również ostatni moment, aby rozpocząć walkę w klasyfikacji generalnej cyklu LOTTO Triathlon Energy, do której zaliczają się trzy starty. W klasyfikacji generalnej na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – za pierwsze miejsce w generalce są to wartościowe szwajcarskie zegarki BALL, za kolejne miejsca będą to między innymi vouchery na wynajem kampera na weekend.

Na zawodników tradycyjnie na zawodach LOTTO Triathlon Energy czekają doskonale przygotowane i oznakowane trasy, bufety w pełni wyposażone w wodę, izotonik, żele, owoce oraz rodzinna strefa finiszera z ciepłym posiłkiem.

Do niedzieli obowiązują niższe opłaty startowe na zawody, warto zapisać się wcześniej i zagwarantować sobie tańszy start.

Szczegółowe informacje o zawodach na stronie: www.TriathlonEnergy.pl zgłoszenia prowadzone są przez platformę www.TimeRecords.pl

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X