Leśniak, Krawczyk, Nowak i Kuster wygrywali we Wronkach

W niedzielę oprócz święta triathlonu w Gdańsku rywalizowano też w innych miejscach w Polsce. Jedne z zawodów odbyły się we Wronkach.

Podczas River Triathlon Wronki rywalizowano na dystansach 1/4IM oraz 1/8IM. Jak przebiegała rywalizacja?

Nowak zwycięski na ćwiartce

Najszybszy okazał się Krzysztof Nowak, który pokonał trasę w 2:04:22. Miał 10 sekund przewagi nad Mikołajem Tomaszewskim z Kościana. Podium uzupełnił zawodnik ze Zgierza, Mateusz Matusiak. Pokonał trasę w czasie 2:05:15.

Walka kobiet

Najszybszą kobietą na ćwiartce okazała się Karolina Leśniak, która pokonała trasę w czasie 2:22:33. Podium uzupełniły Julia Świątek (2:26:31) oraz Monikę Wojciechowską (2:32:31).

Przekonujący Kuster

Na dystansie 1/8IM cieszyć się ze zwycięstwa mógł Sylwester Kuster z Triathlon X team. Wbiegł na metę w czasie 58:30. Wyprzedził Radosława Barkowskiego (1:00:41) oraz Marka Barczewskiego (1:04:10).

Szybka Krawczyk

Wśród kobiet Natalia Krawczyk zameldowała się na mecie z czasem 1:04:54. Na drugim miejscu zameldowała się Agnieszka Kropiewnicka, która traciła do zwyciężczyni 4:04. Podium uzupełniła Marta Goc-Kozakiewicz z wynikiem 1:10:30.