Wiadomości

Do północy najniższe opłaty startowe na Challenge Gdańsk

Do końca dnia obowiązują najniższe opłaty startowe na Challenge Gdańsk 2024. Obok najniższej opłaty każda osoba, która dokona rejestracji na imprezę otrzyma kod uprawniający do miesięcznej subskrypcji na platformie treningowej Rouvy.

Challenge Gdańsk to impreza, która już po raz czwarty odbędzie się nad Bałtykiem. Poprzednie edycje zawodów były bardzo udane. Debiutancka impreza w roku 2021 została uznana głosami zawodników za Race of The Year 2021, czyli najlepsze zawody w rodzinie Challenge Family. Edycja w roku 2022 uzyskała tytuł Najlepszej strefy finiszera na świecie. Czy edycja w roku 2023 zostanie również wyróżniona? Tego dowiemy się dopiero w lutym 2024, kiedy federacja Challenge Family podsumuje rok 2023.

Najniższe opłaty do końca października, ale nie tylko!

Osoby, które do końca października zdecydują się na rejestrację na Challenge Gdańsk 2024 mogą skorzystać z najniższych opłat startowych. Dystans średni w cenie 199 EUR, dystans olimpijski w cenie 79 EUR, a dystans sprint za 69 EUR. Dla chętnych na dystans średni istnieje możliwość skorzystania z najniższej opłaty startowej wynoszącej 199 EUR i płatności jej w 5 ratach. Pierwsza rata wynosząca 19,90 EUR jest pobierana w momencie rejestracji, a następnie 4 równe raty płatne dopiero w lutym, marcu, kwietniu i maju 2024 roku.

Dodatkowy bonus na rozpoczęcie przygotowań od Challenge Gdańsk!

Każda osoba, która do jutra dokona rejestracji i opłaty za Challenge Gdańsk otrzyma w pierwszych dniach listopada kod uprawniający do miesięcznej subskrypcji na platformę Rouvy, aby rozpocząć przygotowania i treningi na swoim treneżerze.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.challenge-poland.com

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X