TOP
Lotto Challenge Gdańsk. Najlepsi AG na sprincie WYNIKI
Prezentujemy wyniki najlepszych amatorów w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy startowali w Gdańsku na dystansie sprinterskim.
Najszybszym zawodnikiem okazał się Tymon Horsten. Pokonanie trasy zajęło mu 1:02:06. Na drugim miejscu zmagania zakończył Filip Szymonik, który do zwycięzcy stracił 13 sekund. Podium uzupełnił Dawid Mielke (1:02:42).
Wśród kobiet zwyciężyła Agnieszka Gadomska. Wbiegła na metę, z wynikiem 1:10:49. Wyprzedziła Karolinę Szalast (1:13:25) oraz Izabelę Wujkowską (1:16:35).
Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG
M16
- Tymon Horsten / pływanie: 10:00 / T1: 1:50 / rower: 30:29 / T2: 1:42 / bieg: 17:57 / finisz: 1:01:58
- Leon Ziniewicz / pływanie: 10:52 / T1: 2:14 / rower: 33:08 / T2: 1:56 / bieg: 17:42 / finisz: 1:05:52
- Emil Ziniewicz / pływanie: 11:13 / T1: 2:26 / rower: 33:39 / T2: 1:56 / bieg: 17:59 / finisz: 1:07:13
M20
- Dawid Mielke / pływanie: 10:17 / T1: 2:03 / rower: 29:59 / T2: 1:54 / bieg: 18:21 / finisz: 1:02:34
- Mateusz Wamka / pływanie: 9:57 / T1: 2:07 / rower: 32:49 / T2: 1:52 / bieg: 18:40 / finisz: 1:05:25
- Jakub Młyńczak / pływanie: 12:36 / T1: 2:25 / rower: 32:00 / T2: 1:55 / bieg: 18:15 / finisz: 1:07:11
M25
- Filip Szymonik / pływanie: 10:20 / T1: 2:28 / rower: 30:27 / T2: 1:58 / bieg: 16:58 / finisz: 1:02:11
- Jakub Dłutkowski / pływanie: 12:40 / T1: 3:31 / rower: 32:19 / T2: 2:30 / bieg: 19:12 / finisz: 1:10:12
- Jakub Lewandowski / pływanie: 13:01 / T1: 2:58 / rower: 34:37 / T2: 2:15 / bieg: 20:42 / finisz: 1:13:33
M30
- Mateusz Mikołajczak / pływanie: 12:48 / T1: 2:38 / rower: 30:59 / T2: 2:05 / bieg: 18:17 / finisz: 1:06:47
- Michał Zajk / pływanie: 13:29 / T1: 2:48 / rower: 33:36 / T2: 2:16 / bieg: 18:59 / finisz: 1:11:08
- Tomasz Hepner / pływanie: 13:46 / T1: 2:35 / rower: 33:22 / T2: 2:10 / bieg: 19:42 / finisz: 1:11:35
M35
- Marcin Andrzejewski / pływanie: 12:45 / T1: 2:30 / rower: 30:24 / T2: 2:23 / bieg: 18:06 / finisz: 1:06:08
- Artur Mieloch / pływanie: 10:50 / T1: 2:23 / rower: 32:43 / T2: 2:03 / bieg: 19:07 / finisz: 1:07:06
- Piotr Licznerski / pływanie: 11:39 / T1: 2:45 / rower: 32:06 / T2: 2:10 / bieg: 18:59 / finisz: 1:07:39
M40
- Michał Czapiński / pływanie: 13:01 / T1: 2:41 / rower: 31:15 / T2: 2:09 / bieg: 16:27 / finisz: 1:05:33
- Dariusz Grondziewski / pływanie: 10:53 / T1: 2:45 / rower: 31:24 / T2: 2:28 / bieg: 19:54 / finisz: 1:07:24
- Marcin Żelazko / pływanie: 13:24 / T1: 3:10 / rower: 32:54 / T2: 2:25 / bieg: 18:41 / finisz: 1:10:34
M45
- Marek Grodzki / pływanie: 12:05 / T1: 2:44 / rower: 30:08 / T2: 2:44 / bieg: 19:12 / finisz: 1:06:53
- Andrzej Ignatowicz / pływanie: 12:43 / T1: 2:50 / rower: 33:22 / T2: 2:47 / bieg: 19:52 / finisz: 1:11:34
- Dariusz Kondraciuk / pływanie: 13:12 / T1: 3:29 / rower: 33:26 / T2: 2:46 / bieg: 20:43 / finisz: 1:13:36
M50
- Janusz Zienkiewicz / pływanie: 12:35 / T1: 2:44 / rower: 32:35 / T2: 2:12 / bieg: 18:59 / finisz: 1:09:05
- Mikołaj Kolakowski / pływanie: 12:07 / T1: 3:35 / rower: 33:48 / T2: 2:33 / bieg: 21:23 / finisz: 1:13:26
- Dariusz Sikora / pływanie: 14:04 / T1: 2:58 / rower: 36:26 / T2: 2:24 / bieg: 20:31 / finisz: 1:16:23
M55
- Mirosław Wasiek / pływanie: 14:35 / T1: 3:59 / rower: 39:44 / T2: 3:39 / bieg: 24:12 / finisz: 1:26:09
- Jarek Boryna / pływanie: 16:23 / T1: 4:57 / rower: 37:35 / T2: 3:06 / bieg: 25:40 / finisz: 1:27:41
- Krzysztof Kędzierski / pływanie: 18:18 / T1: 4:20 / rower: 36:38 / T2: 3:11 / bieg: 26:36 / finisz: 1:29:03
M60
- Andrzej Krasuski / pływanie: 14:27 / T1: 4:46 / rower: 37:16 / T2: 3:33 / bieg: 24:41 / finisz: 1:24:43
- Jacek Gruba / pływanie: 17:47 / T1: 3:51 / rower: 37:40 / T2: 2:34 / bieg: 24:33 / finisz: 1:26:25
M65
- Jarosław Arent / pływanie: 15:36 / T1: 6:06 / rower: 42:02 / T2: 3:23 / bieg: 28:45 / finisz: 1:35:52
- Marek Bogalecki / pływanie: 16:04 / T1: 5:18 / rower: 41:41 / T2: 4:09 / bieg: 30:49 / finisz: 1:38:01
- Maciej Jędrzejczak / pływanie: 22:01 / T1: 5:09 / rower: 49:15 / T2: 4:47 / bieg: 34:00 / finisz: 1:55:12
K16
- Karolina Szalast / pływanie: 9:51 / T1: 2:19 / rower: 36:58 / T2: 2:08 / bieg: 22:01 / finisz: 1:13:17
- Hanna Pawłowska / pływanie: 13:36 / T1: 3:22 / rower: 42:20 / T2: 2:25 / bieg: 28:09 / finisz: 1:29:52
- Lena Olender / pływanie: 15:55 / T1: 3:50 / rower: 44:30 / T2: 2:42 / bieg: 25:56 / finisz: 1:32:53
K20
- Izabela Wujkowska / pływanie: 15:25 / T1: 3:10 / rower: 35:12 / T2: 2:27 / bieg: 20:13 / finisz: 1:16:27
- Aleksandra Leszczyńska / pływanie: 16:11 / T1: 2:44 / rower: 38:44 / T2: 2:21 / bieg: 21:26 / finisz: 1:21:26
- Wiktoria Gliszczyńska / pływanie: 14:10 / T1: 4:05 / rower: 44:58 / T2: 2:51 / bieg: 24:17 / finisz: 1:30:21
K25
- Agnieszka Gadomska / pływanie: 11:12 / T1: 2:25 / rower: 34:17 / T2: 2:05 / bieg: 20:42 / finisz: 1:10:41
- Zuzanna Suwińska / pływanie: 16:07 / T1: 4:38 / rower: 41:35 / T2: 4:17 / bieg: 28:00 / finisz: 1:34:37
- Nastassia Seuruk / pływanie: 18:57 / T1: 5:03 / rower: 47:29 / T2: 3:06 / bieg: 31:02 / finisz: 1:45:37
K30
- Małgorzata Dziedzic / pływanie: 12:59 / T1: 2:57 / rower: 38:04 / T2: 2:36 / bieg: 23:51 / finisz: 1:20:27
- Aleksandra Szyszlo / pływanie: 13:09 / T1: 4:38 / rower: 41:20 / T2: 2:41 / bieg: 28:54 / finisz: 1:30:42
- Andrianna Klimek / pływanie: 14:59 / T1: 4:26 / rower: 45:41 / T2: 3:47 / bieg: 29:41 / finisz: 1:38:34
K35
- Emilia Wołyniec / pływanie: 14:57 / T1: 2:51 / rower: 36:19 / T2: 2:39 / bieg: 22:47 / finisz: 1:19:33
- Monika Ożarowska / pływanie: 12:13 / T1: 3:32 / rower: 37:51 / T2: 2:48 / bieg: 24:17 / finisz: 1:20:41
- Karolina Lubiszewska / pływanie: 16:37 / T1: 3:19 / rower: 37:14 / T2: 2:34 / bieg: 23:44 / finisz: 1:23:28
K40
- Karina Marszałek / pływanie: 13:21 / T1: 3:24 / rower: 36:44 / T2: 2:44 / bieg: 25:32/ finisz: 1:21:45
- Dorota Bronakowska / pływanie: 16:28 / T1: 3:28 / rower: 37:22 / T2: 2:39 / bieg: 22:22 / finisz: 1:22:19
- Katarzyna Butowska / pływanie: 16:23 / T1: 4:02 / rower: 38:20 / T2: 2:42 / bieg: 21:55 / finisz: 1:23:22
K45
- Aleksandra Truskolawska / pływanie: 14:56 / T1: 3:12 / rower: 35:07 / T2: 2:40 / bieg: 21:18 / finisz: 1:17:13
- Małgorzata Harasimiuk-Grodzka / pływanie: 15:24 / T1: 3:23 / rower: 37:00 / T2: 3:13 / bieg: 22:55 / finisz: 1:21:55
- Małgorzata Górzyńska / pływanie: 18:45 / T1: 3:45 / rower: 38:09 / T2: 3:13 / bieg: 22:54 / finisz: 1:26:46
K50
- Iwona Figler / pływanie: 18:48 / T1: 3:52 / rower: 38:21 / T2: 3:13 / bieg: 25:18 / finisz: 1:29:32
- Iza Bryndal / pływanie: 14:30 / T1: 3:52 / rower: 40:50 / T2: 3:33 / bieg: 27:32 / finisz: 1:30:17
K55
- Ewa Jurecka / pływanie: 19:39 / T1: 5:00 / rower: 46:13 / T2: 3:49 / bieg: 31:59 / finisz: 1:46:40
K60
- Ela Grygorczuk / pływanie: 20:45 / T1: 4:39 / rower: 46:03 / T2: 4:06 / bieg: 30:24 / finisz: 1:45:57
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne