Lotto Challenge Gdańsk. Najlepsi AG na 1/2IM WYNIKI
Przedstawiamy wyniki czołowych amatorów w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy walczyli w Gdańsku.
Najszybszym amatorem okazał się Tomasz Spaleniak, który pokonał trasę w czasie 4:03:04. Z dobrej strony pokazał się też Mateusz Gajewski, dla którego ten sezon jest debiutanckim na dystansie 1/2IM. Tym razem zajął drugie miejsce w AG OPEN, meldując się na mecie, z wynikiem 4:04:13. Trzeci był Aleksander Olszewski (4:14:25).
Wśród Pań najszybszą amatorką była Małgorzata Szczęsna, dla której to był pierwszy start w sezonie. Pojawiła się na mecie, z wynikiem 4:45:10. Wyprzedziła Kasię Kaczkowską (4:47:29). Na trzecim miejsc OPEN AG znalazła się Anna Peterek, której pokonanie trasy zajęło 4:49:52.
Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG
M18
- Mateusz Gajewski / pływanie: 25:51 / T1: 2:29 / rower: 2:13:53 / T2: 2:18 / bieg: 1:19:42 / finisz: 4:04:13
- Przemek Gaj / pływanie: 30:15 / T1: 2:25 / rower: 2:20:12 / T2: 2:17 / bieg: 1:26:16 / finisz: 4:21:25
- Jakub Sawiełajc / pływanie: 29:22 / T1: 2:56 / rower: 2:22:29 / T2: 3:11 / bieg: 1:28:43 / finisz: 4:26:41
M25
- Jack Schofield (GBR) / pływanie: 32:20 / T1: 2:39 / rower: 2:16:42 / T2: 2:55 / bieg: 1:20:34 / finisz: 4:15:10
- Grzegorz Gołyś / pływanie: 33:19 / T1: 3:14 / rower: 2:22:04 / T2: 2:04 / bieg: 1:25:46 / finisz: 4:26:27
- Adam Wieczorkowski / pływanie: 32:26 / T1: 2:38 / rower: 2:20:43 / T2: 2:13 / bieg: 1:28:31 / finisz: 4:26:31
M30
- Tomasz Spaleniak / pływanie: 29:40 / T1: 2:39 / rower: 2:12:53 / T2: 2:07 / bieg: 1:15:45 / finisz: 4:03:04
- Maciej Lewandowski / pływanie: 31:06 / T1: 2:27 / rower: 2:18:55 / T2: 2:34 / bieg: 1:21:06 / finisz: 4:16:08
- Paweł Mazur / pływanie: 31:14 / T1: 2:33 / rower: 2:19:52 / T2: 2:38 / bieg: 1:21:58 / finisz: 4:18:15
M35
- Aleksander Olszewski / pływanie: 29:18 / T1: 2:45 / rower: 2:16:38 / T2: 2:22 / bieg: 1:23:22 / finisz: 4:14:25
- Marcin Andrzejewski / pływanie: 34:00 / T1: 2:43 / rower: 2:16:24 / T2: 2:27 / bieg: 1:22:43 / finisz: 4:18:17
- Paweł Reszke / pływanie: 31:06 / T1: 2:35 / rower: 2:18:44 / T2: 2:29 / bieg: 1:23:33 / finisz: 4:18:27
M40
- Piotr Szczęśniak / pływanie: 33:05 / T1: 2:39 / rower: 2:18:05 / T2: 2:16 / bieg: 1:24:25 / finisz: 4:20:30
- Kamil Duplicki / pływanie: 30:59 / T1: 2:53 / rower: 2:17:07 / T2: 7:06 / bieg: 1:26:22 / finisz: 4:24:27
- Krzysztof Miszewski / pływanie: 32:20 / T1: 2:39 / rower: 2:18:49 / T2: 2:28 / bieg: 1:29:51 / finisz: 4:26:07
M45
- Marcin Chojnacki / pływanie: 32:35 / T1: 2:31 / rower: 2:16:24 / T2: 2:54 / bieg: 1:30:40 / finisz: 4:25:04
- Adam Zięba / pływanie: 37:27 / T1: 2:39 / rower: 2:22:52 / T2: 2:34 / bieg: 1:23:17 / finisz: 4:28:49
- Paweł Lis / pływanie: 29:45 / T1: 2:36 / rower: 2:20:31 / T2: 2:39 / bieg: 1:35:23 / finisz: 4:30:54
M50
- Marcin Konieczny / pływanie: 31:01 / T1: 2:21 / rower: 2:19:53 / T2: 2:23 / bieg: 1:23:50 / finisz: 4:19:28
- Krzysztof Sarapuk / pływanie: 35:25 / T1: 3:19 / rower: 2:28:21 / T2: 3:41 / bieg: 1:29:39 / finisz: 4:40:25
- Jacek Trawczyński / pływanie: 37:55 / T1: 2:52 / rower: 2:26:43 / T2: 3:05 / bieg: 1:36:02 / finisz: 4:46:37
M55
- Wetering van de Kees (NED) / pływanie: 39:29 / T1: 2:53 / rower: 2:49:36 / T2: 4:15 / bieg: 1:39:38 / finisz: 5:15:51
- Krzysztof Drop / pływanie: 46:24 / T1: 4:22 / rower: 2:48:59 / T2: 3:46 / bieg: 1:38:28 / finisz: 5:21:59
- Jacek Baran / pływanie: 52:01 / T1: 4:49 / rower: 2:51:55 / T2: 3:28 / bieg: 1:36:26 / finisz: 5:28:39
M60
- Ireneusz Osiecki / pływanie: 49:36 / T1: 3:36 / rower: 2:54:55 / T2: 4:15 / bieg: 2:04:55 / finisz: 5:57:17
M65
- Dariusz Drapella / pływanie: 38:12 / T1: 3:03 / rower: 2:42:51 / T2: 3:08 / bieg: 1:51:42 / finisz: 5:18:56
K18
- Anna Gałązka / pływanie: 36:13 / T1: 3:18 / rower: 2:37:23 / T2: 2:31 / bieg: 1:43:15 / finisz: 5:02:40
K25
- Gesine Eis-Janzyk (GER) / pływanie: 29:28 / T1: 2:39 / rower: 2:45:27 / T2: 3:04 / bieg: 1:46:20 / finisz: 5:06:58
- Ewa Susmarska / pływanie: 38:11 / T1: 3:00 / rower: 2:44:24 / T2: 3:16 / bieg: 1:44:51 / finisz: 5:13:42
- Aleksandra Andryszak / pływanie: 35:58 / T1: 4:24 / rower: 2:50:51 / T2: 5:01 / bieg: 1:53:32 / finisz: 5:29:46
K30
- Anna Peterek / pływanie: 30:32 / T1: 3:32 / rower: 2:35:09 / T2: 2:47 / bieg: 1:37:52 / finisz: 4:49:52
- Marta Kalinowska-Biegała / pływanie: 30:36 / T1: 3:12 / rower: 2:41:27 / T2: 2:21 / bieg: 1:37:53 / finisz: 4:55:29
- Joanna Szablińska-Piernik / pływanie: 35:17 / T1: 3:48 / rower: 2:43:38 / T2: 2:58 / bieg: 1:41:38 / finisz: 5:07:19
K35
- Małgorzata Szczęsna / pływanie: 35:11 / T1: 3:10 / rower: 2:29:22 / T2: 3:07 / bieg: 1:34:20 / finisz: 4:45:10
- Ewelina Zawierowska / pływanie: 44:35 / T1: 3:23 / rower: 2:40:05 / T2: 3:10 / bieg: 1:48:09 / finisz: 5:19:22
- Magdalena Musiał / pływanie: 35:36 / T1: 3:52 / rower: 2:52:50 / T2: 3:42 / bieg: 1:51:24 / finisz: 5:27:24
K40
- Kasia Kaczkowska / pływanie: 42:53 / T1: 3:39 / rower: 2:24:02 / T2: 2:52 / bieg: 1:34:03 / finisz: 4:47:29
- Angelika Kowalska / pływanie: 38:23 / T1: 2:51 / rower: 2:34:40 / T2: 2:35 / bieg: 1:32:05 / finisz: 4:50:34
- Ewa Dębiec / pływanie: 42:25 / T1: 3:02 / rower: 2:36:05 / T2: 2:59 / bieg: 1:38:46 / finisz: 5:03:17
K45
- Małgorzata Harasimiuk-Grodzka / pływanie: 47:52 / T1: 3:51 / rower: 3:02:21 / T2: 5:40 / bieg: 1:39:51 / finisz: 5:39:35
- Alicja Weyer / pływanie: 37:05 / T1: 4:13 / rower: 2:51:44 / T2: 4:52 / bieg: 2:19:13 / finisz: 5:57:07
- Michelle Wagoner (USA) / pływanie: 46:03 / T1: 6:11 / rower: 3:13:45 / T2: 5:44 / bieg: 2:26:05 / finisz: 6:37:48
K50
- Ulrika Berglund (SWE) / pływanie: 35:01 / T1: 4:19 / rower: 2:45:48 / T2: 3:32 / bieg: 1:52:13 / finisz: 5:20:53
K55
- Joanna Drop / pływanie: 42:03 / T1: 4:17 / rower: 2:55:09 / T2: 3:51 / bieg: 1:50:45 / finisz: 5:36:05
- Anette Gersch / pływanie: 39:36 / T1: 4:45 / rower: 3:03:07 / T2: 5:11 / bieg: 2:00:11 / finisz: 5:52:50
K60
- Angela Finch (GBR) / pływanie: 37:06 / T1: 5:20 / rower: 3:14:24 / T2: 6:28 / bieg: 2:38:03 / finisz: 6:41:21
Przemek Schenk
foto: Lotto Challenge Gdańsk / B. Zborowski