TOP
Najlepsi zawodnicy AG na ¼ w Skierniewicach WYNIKI
Jednym z akcentów niedzielnych zawodów GIT Skierniewice była ćwiartka. Prezentujemy wyniki TOP3 w AG.
Maciej Bodnar cieszył się ze zwycięstwa, meldując się na mecie z wynikiem 1:54:17. Finalnie miał 35 sekund przewagi nad Tomaszem Marcinkiem. Na trzeciej pozycji zakończył rywalizację Adrian Klincewicz z rezultatem 2:00:49.
Ania Peterek wbiegła na metę z wynikiem 2:17:04. Po 40 sekundach wyścig skończyła też Ola Kolurczyk z czasem 2:17:44. Podium uzupełniła Magdalena Warzybok z rezultatem 2:25:54.
Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG
M18
- Adrian Klincewicz / pływanie: 13:44 / T1: 1:43 / rower: 1:04:57 / T2: 1:12 / bieg: 39:13 / finisz: 2:00:49
- Maurycy Lewicki / pływanie: 14:45 / T1: 1:40 / rower: 1:11:03 / T2: 1:15 / bieg: 40:14 / finisz: 2:08:57
- Marek Janisz / pływanie: 18:31 / T1: 2:11 / rower: 1:15:28 / T2: 1:37 / bieg: 46:39 / finisz: 2:24:26
M25
- Maciej Bodnar / pływanie: 12:19 / T1: 1:25 / rower: 1:02:48 / T2: 1:01 / bieg: 36:44 / finisz: 1:54:17
- Krzysztof Owczarek / pływanie: 12:43 / T1: 1:32 / rower: 1:07:04 / T2: 1:03 / bieg: 39:29 / finisz: 2:01:51
- Krzysztof Kuczyński / pływanie: 13:47 / T1: 1:28 / rower: 1:08:41 / T2: 00:53 / bieg: 39:58 / finisz: 2:04:47
M30
- Tomasz Marcinek / pływanie: 12:15 / T1: 1:21 / rower: 1:05:02 / T2: 00:49 / bieg: 35:25 / finisz: 1:54:52
- Robert Mrozek / pływanie: 13:06 / T1: 1:32 / rower: 1:08:55 / T2: 1:05 / bieg: 38:09 / finisz: 2:02:47
- Kamil Kurczewski / pływanie: 15:25 / T1: 2:13 / rower: 1:05:48 / T2: 1:26 / bieg: 43:06 / finisz: 2:07:58
M35
- Rafał Fabiszewski / pływanie: 15:59 / T1: 2:09 / rower: 1:07:27 / T2: 1:19 / bieg: 38:37 / finisz: 2:05:31
- Artur Bladowski / pływanie: 16:40 / T1: 1:52 / rower: 1:09:15 / T2: 1:12 / bieg: 41:08 / finisz: 2:10:07
- Marcin Fabiszewski / pływanie: 14:53 / T1: 2:20 / rower: 1:11:21 / T2: 1:30 / bieg: 40:37 / finisz: 2:10:41
M40
- Kamil Duplicki / pływanie: 14:45 / T1: 1:28 / rower: 1:07:30 / T2: 00:56 / bieg: 39:02 / finisz: 2:03:41
- Sebastian Kołodziej / pływanie: 15:32 / T1: 2:02 / rower: 1:10:11 / T2: 1:33 / bieg: 41:47 / finisz: 2:11:05
- Marcin Szydłowski / pływanie: 15:42 / T1: 1:57 / rower: 1:11:10 / T2: 1:27 / bieg: 41:30 / finisz: 2:11:46
M45
- Rafał Naporowski / pływanie: 16:05 / T1: 2:13 / rower: 1:11:17 / T2: 1:48 / bieg: 43:46 / finisz: 2:15:09
- Stanisław Kowalik / pływanie: 14:31 / T1: 2:42 / rower: 1:13:31 / T2: 1:28 / bieg: 45:02 / finisz: 2:17:14
- Radek Bedyński / pływanie: 17:38 / T1: 2:35 / rower: 1:10:01 / T2: 1:29 / bieg: 45:47 / finisz: 2:17:30
M50
- Jarosław Oworuszko / pływanie: 16:04 / T1: 2:09 / rower: 1:12:36 / T2: 2:14 / bieg: 44:18 / finisz: 2:17:21
- Marcin Konarski / pływanie: 15:00 / T1: 2:15 / rower: 1:10:40 / T2: 1:23 / bieg: 49:00 / finisz: 2:18:18
- Mirosław Bugaj / pływanie: 14:20 / T1: 3:03 / rower: 1:19:38 / T2: 2:01 / bieg: 49:26 / finisz: 2:28:28
M55
- Paweł Starzyński / pływanie: 15:29 / T1: 3:37 / rower: 1:15:39 / T2: 1:32 / bieg: 48:20 / finisz: 2:24:37
- Miłosz Lenart / pływanie: 23:35 / T1: 2:56 / rower: 1:16:34 / T2: 1:28 / bieg: 47:33 / finisz: 2:32:06
- Raphael Mielke / pływanie: 18:04 / T1: 2:04 / rower: 1:19:22 / T2: 1:29 / bieg: 51:59 / finisz: 2:32:58
M60
- Janusz Misiaszek / pływanie: 18:33 / T1: 2:29 / rower: 1:18:50 / T2: 1:52 / bieg: 47:19 / finisz: 2:29:03
- Wacław Birecki / pływanie: 19:00 / T1: 2:34 / rower: 1:13:45 / T2: 1:57 / bieg: 52:01 / finisz: 2:29:17
- Włodzimierz Bąkowski / pływanie: 21:09 / T1: 5:30 / rower: 1:26:36 / T2: 2:26 / bieg: 1:06:30 / finisz: 3:02:11
M65
- Józef Makowicz / pływanie: 20:07 / T1: 4:29 / rower: 1:24:49 / T2: 2:47 / bieg: 54:49 / finisz: 2:47:01
- Paweł Sobczak / pływanie: 26:05 / T1: 5:43 / rower: 1:35:29 / T2: 3:22 / bieg: 1:06:48 / finisz: 3:17:27
K18
- Karolina Jędrocha / pływanie: 18:01 / T1: 3:02 / rower: 1:19:13 / T2: 2:16 / bieg: 47:00 / finisz: 2:29:32
K25
- Pamela Broniarek / pływanie: 14:28 / T1: 2:35 / rower: 1:25:57 / T2: 1:57 / bieg: 51:30 / finisz: 2:36:27
- Anna Ramian / pływanie: 14:18 / T1: 1:58 / rower: 1:22:46 / T2: 1:24 / bieg: 58:11 / finisz: 2:38:37
- Agata Misiak / pływanie: 17:20 / T1: 2:46 / rower: 1:23:46 / T2: 1:46 / bieg: 57:01 / finisz: 2:42:39
K30
- Anna Peterek / pływanie: 14:03 / T1: 1:46 / rower: 1:15:04 / T2: 1:13 / bieg: 44:58 / finisz: 2:17:04
- Ola Korulczyk / pływanie: 14:46 / T1: 1:44 / rower: 1:13:18 / T2: 1:05 / bieg: 46:51 / finisz: 2:17:44
- Angelika Mync / pływanie: 18:05 / T1: 2:19 / rower: 1:23:31 / T2: 1:34 / bieg: 50:01 / finisz: 2:35:30
K35
- Magdalena Warzybok / pływanie: 16:53 / T1: 2:02 / rower: 1:15:51 / T2: 1:57 / bieg: 49:11 / finisz: 2:25:54
- Beata Jarecka / pływanie: 18:27 / T1: 2:49 / rower: 1:18:30 / T2: 1:49 / bieg: 49:50 / finisz: 2:31:25
- Justyna Szymańska / pływanie: 19:07 / T1: 2:57 / rower: 1:23:28 / T2: 1:48 / bieg: 50:12 / finisz: 2:37:32
K40
- Agnieszka Kolano / pływanie: 20:38 / T1: 2:36 / rower: 1:17:00 / T2: 2:02 / bieg: 46:41 / finisz: 2:28:57
- Ewa Kołodziejczak / pływanie: 20:38 / T1: 2:41 / rower: 1:32:47 / T2: 1:39 / bieg: 53:52 / finisz: 2:51:37
- Marta Ostaszewska / pływanie: 20:58 / T1: 3:08 / rower: 1:33:45 / T2: 1:55 / bieg: 1:02:05 / finisz: 3:01:51
K45
- Anna Lindholm / pływanie: 20:22 / T1: 2:07 / rower: 1:23:03 / T2: 1:36 / bieg: 49:46 / finisz: 2:36:54
- Basia Wendołowska / pływanie: 22:00 / T1: 2:50 / rower: 1:27:17 / T2: 1:55 / bieg: 56:31 / finisz: 2:50:33
- Dominika Cybulska / pływanie: 19:51 / T1: 3:28 / rower: 1:24:59 / T2: 2:03 / bieg: 1:02:12 / finisz: 2:52:33
K50
- Renata Brzóska / pływanie: 21:08 / T1: 2:21 / rower: 1:30:00 / T2: 1:52 / bieg: 51:44 / finisz: 2:47:05
- Agnieszka Pyzel / pływanie: 24:08 / T1: 3:13 / rower: 1:31:55 / T2: 2:53 / bieg: 58:28 / finisz: 3:00:37
K65
- Barbara Kołczyńska / pływanie: 28:03 / T1: 4:08 / rower: 1:37:25 / T2: 2:32 / bieg: 1:06:44 / finisz: 3:18:52
Przemek Schenk
foto: