Wiadomości

Najlepsi w klasyfikacji generalnej LOTTO Triathlon Energy 2023

Poznaliśmy najlepszych triathlonistów w generalnej klasyfikacji LOTTO Triathlon Energy 2023. Zawodnicy dostali też atrakcyjne nagrody.      

Podczas zawodów w Mrągowie doszło do dekoracji klasyfikacji generalnej cyklu LOTTO Triathlon Energy 2023. Najlepsze zawodniczki i zawodnicy otrzymali zegarki od oficjalnego Time Keepera zawodów, szwajcarskiej marki BALL.

Na dystansie 1/4 w klasyfikacji generalnej Pań zwyciężyła Karolina Lubiszewska z Torunia, która wyprzedziła Weronikę Tylak z Łodzi oraz Olgę Chrzanowską z Warszawy.

Na dystansie 1/4 w klasyfikacji generalnej wśród Panów zwyciężył Dominik Bogdanowicz z Warszawy (nieobecny na dekoracji), na drugim miejscu rywalizację ukończył Tomasz Spaleniak z Gdyni, a na trzecim Paweł Młodzikowski z Adamowa.

Na dystansie 1/8 wśród Pań triumfowała Roksana Orzyszek z Rydułtowych, a za jej plecami uplasowały się Weronika Młodzikowska z Adamowa oraz Joanna Kwietniewska z Gdańska.

Na dystansie 1/8 w klasyfikacji generalnej panów wygrał Michał Czapiński z Redy, na drugim miejscu rywalizację zakończył Radosław Szatrowski z Gdyni, a na trzecim Piotr Licznerski z Gdańska.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X