TOP
GIT Stężyca. Czołowi AG na 1/8IM WYNIKI
Obsada tego dystansu zawodów w Stężycy zapowiadała ciekawą walkę na trasie. Tak też było.
Paweł Miziarski wbiegł jako pierwszy na mecie z czasem 1:02:07. Tym samym pokonał Kacpra Koszala o 51 sekundy. Podium uzupełnił Łukasz Krieger z wynikiem 1:03:05. Wygrała Ola Truskolawska z czasem 1:16:39. Wyprzedziła Emilię Smoczyńską z wynikiem 1:16:45 i Małgorzatę Dziedzic (1:17:19).
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG
M16
- Tymoteusz Kunkel / pływanie: 7:41 / T1: 2:57 / rower: 42;34 / T2: brak wyniku / bieg: 24:05 / finisz: 1:17:17
M18
- Krzysztof Maksymowicz / pływanie: 6:06 / T1: 2:20 / rower: 33:30 / T2: 00:47 / bieg: 21:29 / finisz: 1:04:12
M20
- Kacper Koszal / pływanie: 6:41 / T1: 2:13 / rower: 33:04 / T2: 00:48 / bieg: 20:12 / finisz: 1:02:58
- Dawid Szot / pływanie: 8:41 / T1: 2:50 / rower: 36:14 / T2: brak wyniku / bieg: 20:28 / finisz: 1:08:13
- Michał Galikowski / pływanie: 8:21 / T1: 3:54 / rower: 35:38 / T2: brak wyniku / bieg: 20:51 / finisz: 1:08:44
M30
- Paweł Miziarski / pływanie: 6:19 / T1: 2:25 / rower: 31:51 / T2: 00:57 / bieg: 20:35 / finisz: 1:02:07
- Łukasz Krieger / pływanie: 7:29 / T1: 2:20 / rower: 32:46 / T2: 1:02 / bieg: 19:28 / finisz: 1:03:05
- Piotr Łazaronek / pływanie: 5:27 / T1: 2:25 / rower: 32:26 / T2: 1:05 / bieg: 22:08 / finisz: 1:03:31
M40
- Rafał Prendecki / pływanie: 7:27 / T1: 3:06 / rower: 35:37 / T2: brak wyniku / bieg: 21:46 / finisz: 1:07:56
- Cezary Sąsiadek / pływanie: 6;48 / T1: 3:12 / rower: 37:48 / T2: brak wyniku / bieg: 23:25 / finisz: 1:11:13
- Mateusz Syguła / pływanie: 10:02 / T1: 2:53 / rower: 37:06 / T2: brak wyniku / bieg: 22:19 / finisz: 1:12:20
M50
- Mikołaj Kołakowski / pływanie: 7:02 / T1: 3:11 / rower: 38:08 / T2: brak wyniku / bieg: 24:21 / finisz: 1:12:42
- Maciej Palmowski / pływanie: 8:37 / T1: 3:29 / rower: 38:24 / T2: brak wyniku / bieg: 25:46 / finisz: 1:16:16
- Włodzimierz Lizak / pływanie: 8:09 / T1: 4:11 / rower: 42:02 / T2: brak wyniku / bieg: 23:12 / finisz: 1:17:34
M60
- Roman Bluj / pływanie: 10:56 / T1: 4:25 / rower: 41:28 / T2: brak wyniku / bieg: 29:20 / finisz: 1:26:09
- Janusz Meissner / pływanie: 10:33 / T1: 5:48 / rower: 50:48 / T2: brak wyniku / bieg: 26:39 / finisz: 1:33:48
K16
- Wiktoria Owczarek / pływanie: 11:02 / T1: 4:47 / rower: 50:21 / T2: brak wyniku / bieg: 37:49 / finisz: 1:43:59
K20
- Eliza Kleniewska / pływanie: 9:28 / T1: 3:29 / rower: 44:21 / T2: brak wyniku / bieg: 27:08 / finisz: 1:24:26
- Małgorzata Czerniak / pływanie: 9:23 / T1: 3:41 / rower: 47:31 / T2: brak wyniku / bieg: 25:43 / finisz: 1:26:18
- Martyna Falkowska / pływanie: 9:33 / T1: 3:29 / rower: 48:54 / T2: brak wyniku / bieg: 28:28 / finisz: 1:30:24
K30
- Emilia Smoczyńska / pływanie: 9:43 / T1: 3:20 / rower: 38:32 / T2: brak wyniku / bieg: 25:10 / finisz: 1:16:45
- Małgorzata Dziedzic / pływanie: 7:58 / T1: 3:14 / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 1:17:19
- Joanna Staniszewska / pływanie: 8:24 / T1: 4:10 / rower: 50:41 / T2: brak wyniku / bieg: 27:43 / finisz: 1:30:58
K40
- Ola Truskolawska / pływanie: 9:22 / T1: 3:24 / rower: 40:00 / T2: brak wyniku / bieg: 23:53 / finisz: 1:16:39
- Aleksandra Różalska / pływanie: 9:00 / T1: 3:39 / rower: 45:00 / T2: brak wyniku / bieg: 25:34 / finisz: 1:23:13
- Agnieszka Morawska / pływanie: 9:22 / T1: 3:47 / rower: 44:28 / T2: brak wyniku / bieg: 26:42 / finisz: 1:24:19
K50
- Aneta Sowa / pływanie: 9:56 / T1: 4:12 / rower: 49:26 / T2: brak wyniku / bieg: 28:59 / finisz: 1:32:33
- Ewa Jurecka / pływanie: 12:19 / T1: 4:59 / rower: 49:53 / T2: brak wyniku / bieg: 34:02 / finisz: 1:41:13
- Anna Lyczak-Czepukojc / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 1:46:12
Przemek Schenk
foto: