Kinożer

Ze wszystkich sił

Obok filmu „Najlepszy” to obowiązkowy obraz do obejrzenia dla miłośników triathlonu. Film, który kruszy wszelkie obawy, czy damy radę pokonać przeciwności, które stają nam na drodze do marzenia. Czy to debiutu w triathlonie czy starcie w Ironmanie. To film o niepełnosprawnym chłopcu, który chce wystartować w Ironmanie z ojcem. A co o filmie sądzą osoby, które już go obejrzały:

– To jest niesamowite ile siły drzemie w ludzkich marzeniach – mówi Remigiusz Kamiński. – Jeśli człowiek czegoś bardzo pragnie jest w stanie pokonać wydawałoby się największe przeszkody. Podziwiam bohaterów filmu. Tym bardziej, że to prawdziwa historia.

– Piękny, wzruszający, niepowtarzalny – dodaje Krystyna Bartkowska. – Lubię filmy oparte na prawdziwych historiach. Ten niewątpliwie jest jednym z najlepszych jakie widziałam.

– Film był po prostu świetny – twierdził Marek Bartkowski. – Chyba nie było osoby, która na końcu seansu, by nie płakała.

– Poruszający, wzruszający i niesamowicie motywujący do działania – mówił Krzysiek Wiatrowski. – Film pokazuje nieograniczoną siłę i uczy wiary w niemożliwe. Bo nie ma celów nieosiągalnych, nie do zrobienia, wystarczy czegoś bardzo chcieć, a wszystko można. Warto obejrzeć historię prawdziwą i wiedzieć, że nie ma już wymówek, nie mam czasu, ochoty, nie dam rady!!!! Warto spełniać marzenia!!!

– Łzy ciekły jak głupie… – zdradziła Natalia Wodyńska-Stosik, TriMama. – Siła miłości, walka z samym sobą, pokonywanie słabości. Marzenia nie mają granic! Niemożliwe jest możliwe!

– "Ze wszystkich sił" to wzruszająca, optymistyczna historia o sile jaką daje rodzina, przyjaciele w dążeniu do spełnienia marzeń – przekonywali Gosia i Arek Jelińscy. – Opowieść o zmianie niemożliwego w dokonane. Sportowców uskrzydli, amatorów zainspiruje. Jednym i drugim da siłę do walki z największymi słabościami.

– Piękny film – w kilku scenach łzy same cisnęły mi się do oczu. KAŻDY powinien zobaczyć ten film – przekonuje Ada Kazimierczak.
Czy coś trzeba dodać? Tak. Warto obejrzeć film. Bez względu czy jesteśmy triathlonistami czy nie. To film, który opowiada piękną historię.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Close
Back to top button
X