Wiadomości

Zawody w Gniewinie i Starogardzie Gd. przełożone

Tym razem organizatorzy cyklu LOTTO Triathlon Energy musieli wprowadzić zmiany w kalendarzu imprez. Sprawdź, na kiedy zostały przełożone zawody w Gniewinie oraz Skarszewy – Starogard Gdański.

– W związku z trudną i stale zmieniającą się sytuacją wynikającą z ogłoszonej pandemii wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19, jak również w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, wolontariuszy, kibiców i osób współpracujących przy organizacji LOTTO Triathlon Energy 2020 jesteśmy zmuszeni do przełożenia imprez Gniewino LOTTO Triathlon Energy i Skarszewy – Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy, które planowaliśmy zorganizować w dniach 24 maja i 7 czerwca 2020 – piszą organizatorzy.

Na kiedy są przełożone zawody?

– Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z pandemią koronawirusa nie jesteśmy w stanie dzisiaj podać daty, w jakiej będzie możliwa bezpieczna organizacja zawodów – przyznają. – Przygotowaliśmy terminy rezerwowe w sierpniu oraz we wrześniu 2020 roku, ale podawanie dzisiaj konkretnej daty uważamy za bezprzedmiotowe. Kompleksowy plan naszych działań wraz z kalendarzem podamy, gdy tylko zniesione zostaną restrykcje związane z organizacją imprez takich jak nasze zawody.

Co z zawodnikami?

W związku ze zmianą daty imprez wpisowe automatycznie zostanie przeniesione na nowy termin zawodów. Dodatkowo osoby, którym nowy termin imprezy nie będzie odpowiadał,  mają możliwość skorzystania z trzech możliwości:

  • voucher na kwotę stanowiącą równowartość wniesionej opłaty startowej do wykorzystania na dowolne zawody organizowane przez Energy Events do końca 2022 roku;
  • przeniesienie opłaty startowej na inną osobę z zachowaniem prawa do przeniesienia tej opłaty do końca 2022 roku;
  • pozostawienie opłaty startowej na rzecz organizatora.

Przemek Schenk
foto: Lotto Triathlon Energy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Close
Back to top button
X