Wiadomości

Zawody Garmin Iron Triathlon przeniesione

Po odwołaniu JBL Triathlon Sieraków nastąpiły kolejne zmiany w terminarzu zawodów. Organizatorzy Garmin Iron Triathlon postanowili przenieść zawody w Płocku oraz Ślesinie.

– W związku z niezwykle trudną i stale zmieniającą się sytuacją wynikającą z ogłoszonej pandemii wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19, jak również w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, wolontariuszy, kibiców i osób współpracujących przy organizacji Garmin Iron Triathlon Płock i Ślesin 2020, jak również zawodów towarzyszących dla dzieci, informujemy, że wydarzenia zostały przełożone na nowe terminy – piszą organizatorzy w oświadczeniu. – Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, z którą musieliśmy się zmierzyć już teraz. Zdajemy sobie sprawę, że pandemia pokrzyżowała plany startowe nie tylko nam, ale przede wszystkim zawodnikom, dla których chcieliśmy zorganizować te zawody- czytamy.

Nowe terminy dla Ślesina i Płocka

Zawody w Ślesinie zostały przeniesione na 15.08.2020, zaś w Płocku na 20.09.2020. Do tego  zmianie ulega też impreza poprzedzająca GIT Ślesin, czyli Aqua-Speed Open Water Series, która odbędzie się 14 sierpnia 2020 roku.

Co z wpisowym?

– W związku ze zmianą daty imprez wpisowe automatycznie zostanie przeniesione na nowy termin zawodów – informują organizatorzy. Ponadto osoby, którym nowy termin zawodów nie będzie odpowiadał, mają możliwość przepisania pakietu startowego na inną imprezę w ramach Garmin Iron Triathlon 2020 (Stężyca, Gołdap, Elbląg, Chodzież, Brodnica, Nieporęt) lub na inną osobę bez ponoszenia dodatkowych opłat. Wszelkie prośby dotyczące zmian prosimy kierować do 18.05.2020 na adres biuro@startlist.pl. Jednocześnie prosimy o cierpliwość, a na wszystkie maile będziemy odpowiadać sukcesywnie – czytamy w oświadczeniu.

Przemysław Schenk
foto: materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również
Close
Back to top button
X