Wiadomości

Wypożyczalnia sprzętu od IRONMAN Poland

IRONMAN Poland uruchamia wypożyczalnię sprzętu treningowego. Na zawodników czeka atrakcyjna oferta.

W ofercie wypożyczalni dostępne są trenażery, bagażniki oraz torby rowerowe. Sprzęt można wynająć w atrakcyjnych cenach, a zarejestrowani uczestnicy imprez IRONMAN Poland 2023 mogą liczyć dodatkowo na zniżkę 25%. Trenażery rowerowe już od 89 złotych za miesiąc!

Wiemy, że żyjemy w trudnych czasach. Dlatego postanowiliśmy wyjść z inicjatywą i wesprzeć zawodników w przygotowaniach do sezonu. Inwestowanie w sprzęt, zwłaszcza na początku przygody z triathlonem to duży wydatek. Wynajem to bezpieczna alternatywa. Używasz sprzętu tylko wtedy, kiedy faktycznie go potrzebujesz, a potem zwracasz – mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland. – W szczególności zależy nam na wsparciu uczestników imprez IRONMAN Poland, dlatego dla nich przewidzieliśmy 25% zniżki na wynajem sprzętu – dodaje.

Dostępne produkty

Wypożyczalnia IRONMAN Poland oferuje trenażery marki Elite różnego typu, w tym interaktywny trenażer rowerowy Elite Direto XR-T z pomiarem mocy, a także prosty i skuteczny trenażer In’Ride 100 z magnetycznym oporem. Trenażery rowerowe dostępne są już od 89 złotych za 1 miesiąc.

Dla osób wybierających się na zawody w kraju lub zagranicą możemy zaoferować wypożyczenie bagażnika Thule na hak na 3 rowery, a także torbę rowerową. Obie te rzeczy można wynająć już od 250 złotych za 1 tydzień.

Będziemy się starali systematycznie zwiększać liczbę dostępnych produktów w wypożyczalni. Jesteśmy przekonani, że uczestnicy zawodów IRONMAN Poland najlepiej wiedzą, czego potrzebują i w co powinniśmy inwestować. Dlatego będziemy wdzięczni za zgłaszanie propozycji, a my obiecujemy, że niezwłocznie pochylimy się nad tymi pomysłami – mówi Michał Drelich.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X