TOP

Wyniki najlepszych prosów ME Ironman 70.3 Elsinore

Przedstawiamy liczby czołowych zawodników i zawodniczek PRO, którzy walczyli w mistrzostwach Europy, w Danii.

Daniel Baekkegard wbiegł na metę z wynikiem 3:40:11. Wyprzedził Mikiego Taagholta (3:42:12) oraz Pablo Dapenę Gonzaleza (3:44:25).

Szczegółowe wyniki TOP10 mężczyzn PRO

  1. Daniel Baekkegard (DEN) / pływanie: 22:02 / T1: 2:55 / rower: 2:00:27 / T2: 2:31 / bieg: 1:12:18 / finisz: 3:40:11
  2. Miki Taagholt (DEN) / pływanie: 22:00 / T1: 2:54 / rower: 2:00:27 / T2: 2:13 / bieg: 1:14:39 / finisz: 3:42:12
  3. Pablo Dapena Gonzalez (ESP) / pływanie: 22:02 / T1: 2:46 / rower: 2:07:41 / T2: 2:16 / bieg: 1:09:43 / finisz: 3:44:25
  4. Youri Keulen (NED) / pływanie: 22:23 / T1: 3:00 / rower: 2:06:13 / T2: 2:24 / bieg: 1:11:09 / finisz: 3:45:07
  5. Thor Bendix Madsen (DEN) / pływanie: 23:09 / T1: 3:03 / rower: 2:02:45 / T2: 2:29 / bieg: 1:14:07 / finisz: 3:45:31
  6. Filipe Azevedo (POR) / pływanie: 22:12 / T1: 2:52 / rower: 2:06:53 / T2: 2:12 / bieg: 1:12:23 / finisz: 3:46:30
  7. Antony Costes (FRA) / pływanie: 22:32 / T1: 2:55 / rower: 2:07:02 / T2: 2:17 / bieg: 1:12:08 / finisz: 3:46:53
  8. Fabian Reuter (GER) / pływanie: 22:33 / T1: 3:01 / rower: 2:06:53 / T2: 2:18 / bieg: 1:12:26 / finisz: 3:47:08
  9. Bastian Peitersen (DEN) / pływanie: 25:24 / T1: 3:11 / rower: 2:07:21 / T2: 2:35 / bieg: 1:11:09 / finisz: 3:49:38
  10. Jesse Hinrichs (GER) / pływanie: 22:20 / T1: 3:02 / rower: 2:07:11 / T2: 2:24 / bieg: 1:15:34 / finisz: 3:50:30

Emma Pallant ukończyła zawody, z czasem 4:07:07. Na drugim miejscu zameldowała się Ashleigh Gentle (4:08:44). Trzecia była India Lee (4:10:33).

Szczegółowe wyniki TOP10 kobiet PRO

  1. Emma Pallant (GBR) / pływanie: 24:36 / T1: 3:04 / rower: 2:20:57 / T2: 2:15 / bieg: 1:16:17 / finisz: 4:07:07
  2. Ashleigh Gentle (AUS) / pływanie: 24:26 / T1: 3:18 / rower: 2:20:48 / T2: 2:18 / bieg: 1:17:57 / finisz: 4:08:44
  3. India Lee (GBR) / pływanie: 24:34 / T1: 3:08 / rower: 2:20:53 / T2: 2:31 / bieg: 1:19:29 / finisz: 4:10:33
  4. Sarissa de Vries (NED) / pływanie: 24:30 / T1: 3:12 / rower: 2:20:59 / T2: 2:43 / bieg: 1:21:31 / finisz: 4:12:55
  5. Ruth Astle (GBR) / pływanie: 27:42 / T1: 3:32 / rower: 2:17:30 / T2: 2:38 / bieg: 1:25:02 / finisz: 4:16:22
  6. Aleksandra Jędrzejewska / pływanie: 27:35 / T1: 3:18 / rower: 2:21:12 / T2: 2:52 / bieg: 1:22:28 / finisz: 4:17:24
  7. Laura Jansen (GER) / pływanie: 27:40 / T1: 3:15 / rower: 2:25:38 / T2: 2:53 / bieg: 1:21:26 / finisz: 4:20:50
  8. Ellie Salthouse (AUS) / pływanie: 24:29 / T1: 3:10 / rower: 2:22:15 / T2: 2:58 / bieg: 1:29:06 / finisz: 4:21:56
  9. Tiina Pohjalainen (FIN) / pływanie: 29:51 / T1: 3:33 / rower: 2:24:59 / T2: 2:45 / bieg: 1:22:43 / finisz: 4:23:49
  10. Katharina Kruger (GER) / pływanie: 24:43 / T1: 3:11 / rower: 2:27:59 / T2: 2:52 / bieg: 1:25:52 / finisz: 4:24:34

Przemek Schenk
foto:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X