Wiadomości

Wygrana Lechowicz w AG na Lanzarote

Ania Lechowicz udanie rozpoczęła tegoroczne starty. Podczas Ironman 70.3 Lanzarote pokazała się z dobrej strony.

– Pojadę na Lanzarote na pewno z dobrym nastawieniem (śmiech). Mówię zawsze, że dużo trzeba mieć jeszcze szczęścia. Za każdym razem mam na to nadzieję. Zebrałam już wiele doświadczenia na zawodach. Jadę z myślą, żeby dać z siebie wszystko. To jest sport. Trzeba trafić z formą, z dniem. Choć dla mnie to nie jest start A, tylko przetarcie przed Utah. Start w Hiszpanii sprawdzianem, w którym jestem miejscu – mówiła Ania Lechowicz w rozmowie z TriathlonLife.pl podczas gali online plebiscytu.

Laureatka w Plebiscycie TriathlonLife.pl w kategorii Zawodniczka AG 2021 roku zawody w Hiszpanii może zaliczyć do udanego sprawdzianu przed jednym z celów, jakie czekają na Lechowicz w tym sezonie, czyli mistrzostwa świata w Utah.

Dobre pływanie

Ania Lechowicz pokonała pierwszy etap rywalizacji w czasie 32:35. To dało jej 18 miejsce OPEN kobiet AG, a w kategorii wiekowej ten rezultat dawał drugie miejsce.

Na rowerze Polka pokazała się z dobrej strony. Zawodniczka na co dzień pracująca oraz trenująca w Niemczech przejechała część kolarską w czasie 2:59:43 (łączny czas: 3:35:31). Tym samym objęła prowadzenie w K35-39, a w OPEN AG kobiet plasowała się na 11 pozycji.

Szybki bieg

Ania Lechowicz na biegu utrzymywała własne tempo. Tym samym zameldowała się na mecie z wynikiem 5:05:20. Ten czas pozwolił jej na wygranie w kategorii K35-39. W open kobiet AG Polka uplasowała się na 10 pozycji.

Do najszybszej zawodniczki AG zawodów traciła 25:23.

Start Lechowicz w liczbach

Pływanie – 32:35

T1 – 3:14

Rower – 2:59:43

T2 – 3:52

Bieg – 1:25:58

Finisz – 5:05:20

Przemek Schenk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X