Wiadomości

Wygraj start w sztafecie TriathlonLife.pl w Challenge Gdańsk

KONKURS. Start w sztafecie, pakiet startowy na wybraną imprezę Lotto Triathlon Energy oraz gadżet od portalu. Takie nagrody czekają w naszej zabawie.

Poszukujemy troje, trzy lub trzech triathlonistów, którzy będą chcieli 19 czerwca 2022 roku wystartować w sztafecie TriathlonLife.pl podczas Challenge Gdańsk. Oprócz startu w zawodach każdy z laureatów otrzyma pakiet startowy na jedną z wybranych imprez, na dowolny dystans Lotto Triathlon Energy:

29 maja Gniewino
17.07 Lublin
31.07 Starogard Gd. – Skarszewy
14.08 Chełmża
28.08 Mrągowo

Otrzyma także gadżet od Triathlonlife.pl

Zadanie konkursowe jest proste

Co trzeba zrobić, aby rano 19 czerwca stanąć nad Bałtykiem w szranki z innymi sztafetami, które nie tylko będą rywalizować, ale także w ten sposób wesprą Pomorskie Hospicjum dla Dzieci? Przypominamy, że organizatorzy zawodów od każdego sztafety, która wystartuje przekażą 112 złotych hospicjum.

Tak więc co trzeba zrobić?

Przekonać, napisać krótkie uzasadnienie lub nagrać krótki filmik, w którym powiecie dlaczego warto uprawiać triathlon, dlaczego warto być aktywnym.

Odpowiedzi prześlijcie na adres marcin@triathlonlife.pl, a filmik video najlepiej przez aplikację triathlonlife.pl. Tak będzie szybciej.

Na odpowiedzi czekamy do 19 kwietnia. Laureatów ogłosimy do końca miesiąca.

Marcin Dybuk   

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X