Wiadomości

Wirtualna rywalizacja pod szyldem GIT

Już za kilka dni zawodnicy będą mogli wirtualnie rywalizować w ramach drugiej edycji Garmin Iron Time Trial. To dobry sposób na urozmaicenie przygotowań do sezonu.

Organizatorzy przed rozpoczęciem 10 odsłony cyklu przygotowali pięć etapów wirtualnej walki organizowanych przez kolejne pięć tygodni z wykorzystaniem trenażerów SMART oraz aplikacji Rouvy.

Atrakcyjne trasy

Dwie etapówki zostały poprowadzone po najatrakcyjniejszych trasach usytuowanych w okolicach miast gospodarzy cyklu GIT – Elbląga i Stężycy. Nie są to etapy górskie, ale zawodnicy na pewno odczują kilka trudnych podjazdów na każdej z tras. Dwa kolejne etapy są typowo górskie i poprowadzą najciekawszymi trasami Tatr i Karkonoszy. Nie zabraknie kultowych podjazdów, jak. np. Ściana Bukovina. Ostatni finałowy etap, po którym poznamy rozstrzygnięcia to wspinaczka na Przełęcz Karkonoską, czyli uważany przez wielu kolarzy za najtrudniejszy podjazd w Polsce!

Terminarz Garmin Iron Time Trial 2021

ETAP I / 25.01 godz. 20:00 GARMIN IRON TIME TRIAL ELBLĄG (32 km/+373 m);
ETAP II / 01.02 godz. 20:00 GARMIN IRON TIME TRIAL TATRY (49 km/+1051 m);
ETAP III / 08.02 godz. 20:00 GARMIN IRON TIME TRIAL STĘŻYCA (32 km/+31 m);
ETAP IV / 15.02 godz. 20:00 GARMIN IRON TIME TRIAL KARKONOSZE (46 km/+997 m);
ETAP V / 17.02 godz. 20:00 – GARMIN IRON TIME TRIAL PRZEŁĘCZ KARKONOSKA (10,5 km/+836 m)
Na zakończenie rywalizacji powstanie wirtualna klasyfikacja generalna Garmin Iron Time Trial 2021. Wszystkie etapy będzie można śledzić na Facebooku Garmin Iron Triathlon, gdzie prowadzona będzie relacja live wraz z komentarzem.

Jak się zapisać?

Żeby wystartować w Garmin Iron Time Trial 2021, trzeba posiadać jeden z trenażerów SMART wymienionych w linku, ściągnąć aplikację Rouvy i zapisać się na wyścig.

Przemek Schenk
foto: Garmin Iron Triathlon FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X