Wiadomości

Wahoo sponsorem ChallengeFamily

Wahoo dołącza do ChallengeFamily w ramach trzyletniej umowy.

A to oznacza obecność na wszystkich 31 wyścigach spod brendu Challenge. Także tego, który odbędzie się 19-20 czerwca 2021 roku w Gdańsku. Informacja o “związku” została ogłoszona 8 grudnia 2020 roku w Londynie na konferencji prasowej, ale już podczas Challenge Daytona, w miniony weekend, doszło do współpracy między partnerami.  

Wszystko dla zawodnika

Współpraca Wahoo z Challenge obejmuje ich kompletny ekosystem, w tym liczniki rowerowe ELEMNT, monitory tętna TICKR, trenażery KICKR Smart, pedały Speedplay i własną aplikację szkoleniową Wahoo „The Sufferfest “, a także najnowszy produkt z ich linii ELEMNT Rival Multi- zegarek sportowy. Oprócz tego Wahoo będzie również dbać o rozgrzewkę zawodników przed rozpoczęciem zmagań. Sprzęt będzie można przetestować także podczas expo przed zawodami.

Koncentracja na sportowcu

– Wahoo to marka, która doskonale koncentruje się na sportowcu  – mówi dyrektor generalny ChallengeFamily, Jort Vlam. – To jest coś, co dokładnie pasuje do tego, co reprezentujemy w ChallengeFamily.Koncentrujemy się przede wszystkim na sportowcu. Dzięki Wahoo sportowcy mogą przygotowywać się do zawodów w dowolny sposób. Niedawno wprowadzili na rynek nowy Wahoo ELEMNT RIVAL, multisportowy zegarek, który umożliwia sportowcom monitorowanie treningu pływackiego, rowerowego i biegowego. Dzięki Wahoo Kickr mogą trenować pod dachem.

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X