Wiadomości

TRIATHLOVE. Wystartuj w imprezie z niesamowitą atmosferą

Miesiąc czasu dzieli nas od TRIATHLOVE. Wydarzenia sportowego, które niewątpliwie było debiutem roku 2020. Czasu pandemii, kiedy imprezy znikały z kalendarza triathlonowego. 

– Kiedy zaczęto odwoływać wszystkie imprezy postanowiliśmy ze znajomymi, że zorganizujemy towarzyski wyścig dla dziesięciu osób – opowiadał przed rokiem TriathlonLife.pl Wojciech Drewczyński, jeden z organizatorów. – Zaczęliśmy się organizować, zamykać drogi i zaczęli się zwracać do nas triathloniści, którzy mówili, że też chcieliby wystartować.

OBEJRZYJ VIDEO ROZMOWĘ Z WOJCIECHEM DREWCZYŃSKIM PRZEPROWADZONĄ W NIETYPOWYCH OKOLICZNOŚCIACH 🙂

Tak w wielkim skrócie można opisać początki Triathlove. Imprezy w Cekcyniu, na której atmosfera panująca przypominała, tę która panowała na pierwszych imprezach triathlonowych w Polsce, gdzie wszyscy się znali.

We Love People!

– Triathlove Cekcyn to jedyna impreza triathlonowa w tym pięknym rejonie, słynącym z bogactwa natury lasów i Borów Tucholskich. Zawody rozgrywane są na dwóch dystansach, którym towarzyszą liczne atrakcje dla całych rodzin. Pozytywna energia, dobra atmosfera oraz pełne dobrych emocji. Relacje międzyludzkie są dla nas jako organizatorów priorytetem, dlatego postanowiliśmy stworzyć triathlon z klimatem, zwłaszcza w tym szalonym i trudnym czasie spowodowanym światową panedmią. We Love People! 🙂 – przekonują organizatorzy. 

I w zapowiedziach organizatorów nie ma przesady. O zeszłorocznym wydarzeniu jeszcze długo w swoim gronie opowiadali triathloniści, którzy przyjechali do Borów Tucholskich, i którzy powtarzali, że chętnie wrócą za rok. 

Został miesiąc do imprezy

A to już za miesiąc, 7 sierpnia 2021 roku. W tym roku zawodnicy rywalizować będą na dwóch dystansach: 1/8 i 1/4 Ironmana. Zmagania rozpoczynają się o godzinie 9.30 w sobotę. Pół godziny później wystartują zawodnicy na dystansie popularnej „ćwiartki”. Dekoracja zaplanowana jest o godzinie 13.30, a tuż po niej losowanie nagród wśród wszystkich zawodników, którzy wystartowali w zawodach. Organizatorzy przygotowali także atrakcyjny pakiet, a w nim m.in. możliwość zakupienia w bardzo dobrej cenie plecaków pływackich. 

ZAPISY TRWAJĄ

Pakiet startowy TRIATHLOVE zawiera: 

 • numer startowy wraz z chipem pomiaru czasu, 
 • naklejki z numerem startowym na rower, kask, 
 • pamiątkowy medal na mecie, 
 • żel energetyczny, 
 • woda, 
 • talon na posiłek regeneracyjny (przed rokiem było na bogato i smacznie) 
 • gadżety z logo imprezy: 
 • czepek pływacki,
 • smycz
 • dla dystansu indywidualnego 1/4 IM możliwość zakupu plecaka pływackiego MAD WAVE BIG w cenie 100 zł (wybór opcji przy rejestracji), 
 • dystans indywidualny 1/8 IM – możliwość zakupu plecaka pływackiego MAD WAVE CITY w cenie 50 zł (wybór opcji przy rejestracji)
 • sztafety – plecak miejski MAD WAVE CITY dla każdego zawodnika
Pakiet startowy

ZAPISY TRWAJĄ. Wejdź na stronę i dołącz do miłośników triathlonu z rywalizacją na wysokim poziomie, w niesamowitej atmosferze.

Dawid Majakowski

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X