Wiadomości

TriathlonLife.pl – Dobra robota!

Za nami pierwszy miesiąc funkcjonowania TriathlonLife.pl. Portalu, który spogląda na naszą ulubioną dyscyplinę sportu nie tylko przez pryzmat zmagań. Dotykamy różnych spraw, także tych mniej oczywistych lub po prosty tych, o które nikt nie pyta, a które są bardzo ważne.

W „miesięcznicę”, bo to w końcu w Polsce bardzo popularna rocznica, króciutki podsumowanie. Co najbardziej Wam się podobało w tym okresie, a raczej co najczęściej czytaliście.

TOP 5 wygląda następująco:

 

Robert Karaś: Cud, że przeżyłem to zderzenie

Paulina Załucka: Byłam sportowcem, ale nie kobietą

Olga Kowalska po 14 latach mówi dość

Kim jest najszybszy Polak na Hawajach?  

Roksana Słupek: Widział „spocone” oczy trenera

 

To co cieszy, to także fakt, że codziennie przybywa Czytelników. Zarówno na portalu gdzie odnotowaliśmy ponad 8300 unikalnych użytkowników, jak i na Facebooku, gdzie w tej chwili mamy prawie 1200 followersów. Wielokrotnie także usłyszeliśmy do Was jedno, ale znamienne zdanie: Dobra robota!  I tego się trzymamy. Chcemy się rozwijać każdego dnia. Mamy kolejne tematy, pomysły zarówno akcji jak i rozwoju. Poszukujemy także osób, które zechciałyby z nami współpracować. Nazwijmy ich korespondentów, ludzi którzy przygotują chociażby krótką informację co i gdzie się dzieje. Portal powstaje w Trójmieście. Nie jesteśmy w stanie być wszędzie, tak więc będzie nam niezmiernie miło, jak dołączycie jako współpracownicy do nas. Razem możemy więcej, a chodzi o to, aby CODZIENNIE były NOWE EMOCJE.

Marcin Dybuk  

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X