PodcastyPoradnik

TriathlonLife.pl prezentuje projekt: Od A do Ż-ywienia

Jaki wpływ na wyniki ma dieta? Nie tylko na wyniki sportowe, ale także na dobre samopoczucie każdego dnia. Odżywianie w sporcie i życiu codziennym. O tym będziemy rozmawiać z dietetykami Dagmarą i Waldemarem Oszmian z Fit Klub Trójmiasto.


Trzynaście lat doświadczenia Dagmary oraz Waldka to przepustka do wiedzy, która przyda się każdemu. Nie tylko triathlonistom, ale także członkom ich rodzin. Bo taka jest idea projektu „Od A do Żywienia”, podczas którego wskażemy drogę do lepszego życia i wyników.

Znani z imprez triathlonowych


Będzie o odżywianiu, odświeżeniu, nawodnieniu. To wszystko co potrzebne by rozpocząć dobrze dzień i przeżyć go z energią.


Warto podkreślić, że Dagmara i Waldek Oszmian przez wiele lat związani byli z triathlonem. Niektórzy z Was mogą ich pamiętać, kiedy to w strefie finishera na zawodach, których sponsorem był Herbalife. Częstowali Was produktami tej firmy.

Od wielu lat współpracują z Herbalife Nutrition. Sprawdzili jakie efekty przynosi stosowanie tych produktów. Zapewne nie raz podczas podcastów będą o tym mówić. Ale zadbamy także o tych, którzy nie chcą korzystać z gotowych produktów.

Podcast “Od A do Ż-ywienia” na TriathlonLife.pl


Już w czwartek, 17 grudnia 2021 roku, pierwszy podcast. Porozmawiamy o znaczeniu dobrego odżywiania w życiu każdego. Będzie m.in. o:

  • podstawowych zasadach żywienia
  • znaczeniu śniadania
  • wodzie i jej zbawiennym wpływie na nasz organizm
  • co dzieje się, kiedy organizm nie otrzymuje wystarczającej energii z posiłku
  • skąd bierze się chroniczne zmęczenie
  • co dzieje się w naszych jelitach, kiedy nie dbamy o prawidłowe odżywianie
  • detoksykacji  
  • i wielu ciekawych tematach.

Drugi podcast „Od A do Żywienia” poświęcony jest znaczeniu detoksykacji. Rozmawiamy o tym, jak prawidłowo ją przeprowadzić.

W trzecim odcinku podcastu na warsztat wzięliśmy literę R. Będzie o regeneracji, a dokładnie o żywieniu w jej prawidłowym procesie.

Będzie czas na pytania – od A do Ż


Będą podcasty, webinary, teksty poradnikowe. Będą także przykłady osób, m.in. sportowców na mistrzowskim poziomie, którzy opowiedzą nam o roli żywienia w ich pracy. Będzie w końcu okazja do zadawania pytań, na które będziemy odpowiadać co kilka podcastów.

Projekt „Od A do Żywienia” będzie rozwijał się także dzięki Waszym pomysłom. Czekamy na propozycje!


Zapraszamy do słuchania i do współpracy!
Dagmara i Waldemar Oszmian – Fit Klub Trójmiasto
Marcin Dybuk TriathlonLife.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X