Galeria

Triathloniści w mundurach na igrzyskach wojskowych

Co tu dużo pisać. Nasi triathloniście właśnie są w Chinach na Wojskowych Igrzyskach Olimpijskich. Rywalizować będą indywidualnie na dystansie olimpijskim, a także zdobywać punkty dla drużyny. Na poprzedniej tego typu imprezie cieszyliśmy się ze srebra Agnieszki Jerzy i brązu drużyny w składzie: Agnieszka Jerzyk, Maria Cześnik, Hania Kazimierczak, Paulina Kotfica i śp. Magdalena Mielnik. Jeszcze wcześniej, bo w 2011 roku Agnieszka Jerzyk wygrała, tak samo jak drużyna: Maria Cześnik, Paulina Kotfica, Ewa Komander i Agnieszka Jerzyk.

W tym roku obok naszej mistrzyni w mundurze reprezentować biało-czerwonych będą: Roksana Słupek, Marta Łagownik, Paulina Klimas, Hania Kazimierczak i Paulina Kotfica. Będą rywalizowali także panowie w składzie: Kacper Stępniak, Michał Oliwa i Tomasz Brembor.

Dawid Majakowski
Zdjęcia naszych wojskowych triathlonistów/FB

O szansach medalowych i przygotowaniach najbardziej utytułowanej kapral Agnieszki Jerzyk przeczytacie w rozmowie, którą przygotowaliśmy tuż przed Wojskowymi Igrzyskami Olimpijskimi. Zapowiadała wyrównaną walkę o medale! Życzmy powodzenia wojskowej reprezentacji Polski!

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X