Wiadomości

Triathlon Rzeszów odwołany. Kasa do oddania

Kalendarz startowy dalej się kurczy. Tym razem znika Triathlon Rzeszów, zaplanowany na 7 czerwca 2020 r. Powód oczywisty…

– Z ogromnym żalem pragniemy Was poinformować, że w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać imprezę TRIATHLON RZESZÓW 2020 – piszą organizatorzy na profilu. – Była to dla nas bardzo ciężka decyzja, ale jest ona podyktowana troską o bezpieczeństwo zawodników, wolontariuszy, kibiców i osób współpracujących przy organizacji, a także ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi związanymi z niemożnością uzyskania wymaganych zgód i pozwoleń na organizację imprezy – czytamy.

Co z wpisowym zawodników?

Jednak przy każdym odwołaniu zawodów pozostaje podstawowa kwestia. Co z opłatami startowymi? Inne imprezy przewidują m.in.: całkowity zwrot, lub przeniesienie na kolejny rok dla siebie lub przepisanie na inną osobę. Jak jest w przypadku Triathlonu Rzeszów?

– Zawodnicy mogą przenieść opłatę startową na przyszły rok i start w 2021 roku lub przenieść na inną osobę i jej udział w zawodach w kolejnym sezonie. Przewidujemy też zwrot wpisowego pomniejszony o 5% (koszty administracyjne) – informują organizatorzy. – W związku z faktem, iż ponieśliśmy już część kosztów związanych z organizacją tegorocznej imprezy, zależy nam i o to też chcielibyśmy Was prosić, aby jak największa część osób zdecydowała się na pierwsze lub drugie rozwiązanie i przeniesienie wpisowego na kolejny sezon. Prosimy o dokonanie przez Was wyboru najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku – apelują organizatorzy.
Wszystkie osoby, które chcą otrzymać zwrot, przepisać pakiet na inną osobę lub przenieść opłatę na przyszły rok proszone są o e-mail na adres: klub@swimtri.pl.

Przemysław Schenk
foto: Triathlon Rzeszów FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X