Wiadomości

Triathlon Poznań w nowym terminie

Mimo luzowania obostrzeń pandemicznych dalej dochodzi do zmian w kalendarzu zawodów. Tak stało się z zawodami w Poznaniu, które zostały przeniesione na inny termin.

– Nie chcąc zawieść Was również w tym roku, musieliśmy podjąć bardzo trudną decyzje o przełożeniu aktualnego terminu zawodów. Pomimo obecnych poluzowań obostrzeń pandemicznych nie byliśmy w stanie uzyskać wszystkich wymaganych zgód i pozwoleń, tak by móc zorganizować dla Was wspaniałą imprezę sportową, zgodną ze światowymi standardami Super League Triathlon – informują organizatorzy.

Termin wrześniowy

– Mamy świadomość, że w tym zakręconym dla wszystkich sezonie nie łatwo jest znaleźć termin pasujący wszystkim zawodnikom. Jednak bardzo liczymy na Waszą wyrozumiałość. Nowy wyznaczony termin JBL Super League Triathlon Poznań to 17-19.09.2021. Nowo proponowany przez nas termin zawodów wynika z faktu, że jest to jedyny dostępny termin dostępności ośrodka POSiR, w którym jesteśmy w stanie zorganizować naszą imprezę – zaznaczają organizatorzy.

Przy tym przygotowano dla zawodników, którzy już wnieśli opłaty startowe, pięć opcji.

Możliwości dla uczestników

– Przeniesienie opłaty startowej na nowy termin zawodów w Poznaniu tj. 17-19.09.2021 r.

– Przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok i start w zawodach w Poznaniu w terminie 15-17.07.2022 r.

– Przeniesienie opłaty startowej na inną osobę i jej udział w zawodach w Poznaniu 17-19.09.2021 r.

– Rezygnacja ze startu z przekazaniem opłaty startowej na rzecz działań fundacji Pho3nix wspierając tym samym najbardziej uzdolnione sportowo dzieci, dla których ograniczenia materialne są główną barierą w realizacji marzeń i mistrzowskiej kariery. Dowiedz się więcej tutaj.

– Całkowity zwrot wpisowego

Zgodnie z przepisami tzw. tarczy, w związku ze skutkami COVID-19, organizatorzy  są zobowiązani zwrócić wpłacone przez zawodników środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy. W związku z faktem, iż ostatnim dniem, w którym uczestnicy mogą podejmować decyzję o tym, czy przenoszą pakiet lub rezygnują z udziału jest dzień 30.06.2021 r. To od tego dnia liczyć będzie się ustawowe 180 dni na zwrot.

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X