Wiadomości

Triathlon pod dachem? Ruszyły zapisy!

Płyniesz 600 metrów w basenie pod okiem ratowników. Następnie krótki bieg do hali sportowej, cały czas pod dachem. A tam 15 km jazdy na rowerze stacjonarnym i krótki, trzykilometrowy bieg na bieżni mechanicznej. Na koniec kilka ostatnich metrów i przekraczasz metę, a tam czeka na Ciebie pamiątkowy medal, coś do picia i przede wszystkim satysfakcja z dobrze spędzonego, aktywnego czasu.

Tak może wyglądać jedna z zimowych niedziel, jeśli zdecydujesz się spróbować sił w Indoor Triathlon Series. A możesz to zrobić w trzech różnych miastach:

  • Gdynia – 21 stycznia 2024;
  • Warszawa – 18 lutego 2024;
  • Piaseczno – 10 marca 2024.

​Jak przekonują organizatorzy, triathlon pod dachem to idealna propozycja nie tylko dla ​zaawansowanych triathlonistów, chcących sprawdzić swoją formę w okresie zimowym, ale przede wszystkim dla tych, którzy ​jeszcze nigdy nie mierzyli się z podobnym wyzwaniem, łączącym w sobie pływanie, jazdę na rowerze i bieg.

-Dla wielu osób barierą, by wystartować w prawdziwym triathlonie, staje się pływanie w otwartych akwenach – jeziorze, rzece czy morzu. Indoor Triathlon Series niweluje ten problem, ponieważ wszystko odbywa się w jednym miejscu, pod dachem, a pływamy na 25-metrowych basenach. Sam jestem tego dobrym przykładem – mimo braku wystarczających umiejętności w wodzie, by stanąć na starcie chociażby zawodów serii IRONMAN, bez ​większych problemów ukończyłem ​ostatnią edycję Indoor Triathlon Piaseczno – mówi Piotr Jakóbik, agencja Sport Evolution.

Z uwagi na przepustowość pływalni, liczba dostępnych miejsc na każdej z trzech edycji zawodów jest ograniczona. Ruszyła właśnie rejestracja online, a Ci, którzy zapiszą się najwcześniej, skorzystają z najniższej opłaty startowej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej zawodów. Rejestracja prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl

materiał prasowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X