Triathlon Lwa. Najlepsi Czysz, Woźniak, Imianowski i Kafarska

Czas 01:05:44 zapewnił zwycięstwo Robertowi Czyszowi na dystansie 1/8 IM. Nad drugim Jakubem Kowalskim miał 23 sekundy przewagi. Na trzecim stopniu podium stanął Robert Filipiak. Skończył rywalizację z rezultatem 01:06:25. Stracił do zwycięzcy 41 sekund. Wśród kobiet na tym dystansie najlepsza okazała się Joanna Woźniak z czasem 01:12:16. Na drugiej pozycji wyścig ukończyła Agata Zachwieja (1:17:19). Trzecia była Magdalena Wiśniewska z czasem 1:18:09.

Na dystansie ¼ IM zwycięstwo zapewnił czas 02:08:19 należący do Konrada Imianowskiego. Nad drugim Adamem Jarońcem miał 1:02 przewagi, a nad trzecim Michałem Kutkowskim 6:04. W rywalizacji kobiet na tym dystansie najlepsza Urszula Kafarska ukończyła wyścig z czasem 02:23:19. Podium uzupełniły: Agnieszka Pelc-Wanielista (2:38:19) oraz Joanna Wasielak (2:39:10).

W rywalizacji sztafet na dystansie 1/8IM najlepsza okazała się drużyna Zdrupka Team z czasem 1:18:55. Podium uzupełniły Swegon Team (1:28:08) oraz Dwie Plus Jeden (1:32:38). Najszybszą sztafetą na dystansie 1/4IM okazała się PKS Cebula z rezultatem 2:02:25. Na drugim miejscu rywalizacje skończyła Dietetyk Oliwia (2:18:50), a na ostatnim stopniu podium znalazła się drużyna Zgrupka Team (2:18:52).

Podczas Triathlon Lwa w Lusowie odbywały się też zmagania w aquathlonie dla dzieci. Na dystansie 200m/1km zwyciężyła Malwina Mikołajczyk z czasem 06:11. Wyprzedziła Klaudię Tomaszewską o 26 sekund, a Małgorzatę Rybacką o 29 sekund. Najszybszym chłopcem na tym dystansie okazał się Kacper Ferchmin z czasem 06:15. Podium uzupełnili Mateusz Konieczniak (06:27) oraz Wojciesz Jaskólski (06:29). Na dystansie 475m/2km najlepszym okazał się Bartosz Majorczyk z rezultatem 14:05. Na drugim stopniu podium znalazł się Artur Kozłowski (14:25), a na trzecim Ilya Karaliuk (14:30). Wśród dziewczynek najszybsza była Paula Janicka z czasem 15:14. Podium uzupełniły Anna Onoszko (16:05) oraz Urszula Sołtysiak (16:17).