TOP

Triathlon Kraśnik: TOP3 kategorii wiekowych w sprincie WYNIKI

Na dystansie sprinterskim zwyciężył Michał Małek. Pojawił się na mecie z czasem 1:04:40. Martyna Kijak okazała się najszybszą kobietą z wynikiem 1:18:30 oraz przewagą 45 sekund nad drugą zawodniczką.

Szczegółowe wyniki czołowych trzech zawodników poszczególnych  AG:

Kategoria MJ:

  1. Jakub Borowiecki / pływanie: 11:51 / T1: 1:03 / rower: 32:52 / T2: 00:49 / bieg: 19:22 / finisz: 1:05:57
  2. Wiktor Małek / pływanie: 12:12 / T1: 1:16 / rower: 32:09 / T2: 1:04 / bieg: 19:31 / finisz: 1:06:12

Kategoria M20:

  1. Daniel Raźny / pływanie: 13:46 / T1: 00:49 / rower: 38:34 / T2: 00:56 / bieg: 21:55 / finisz: 1:16:00
  2. Przemysław Cierlak / pływanie: 17:05 / T1: 1:00 / rower: 37:42 / T2: 1:04 / bieg: 21:58 / finisz: 1:18:49
  3. Paweł Marcinowski / pływanie: 17:08 / T1: 1:29 / rower: 37:46 / T2: 1:45 / bieg: 24:37 / finisz: 1:22:45

Kategoria M30:

  1. Michał Małek / pływanie: 12;18 / T1: 1:22 / rower: 31:58 / T2: 00:58 / bieg: 18:04 / finisz: 1:04:40
  2. Michał Kiełboń / pływanie: 13:09 / T1: 00:51 / rower: 31:39 / T2: 00:52 / bieg: 19:01 / finisz: 1:05:32
  3. Patryk Fulara / pływanie: 11:17 / T1: 1:13 / rower: 33:15 / T2: 00:52 / bieg: 19:07 / finisz: 1:05:44

Kategoria M40:

  1. Dariusz Maszewski / pływanie: 11:32 / T1: 1:19 / rower: 32:57 / T2: 1:12 / bieg: 21:17 / finisz: 1:08:17
  2. Andrzej Ignatowicz / pływanie: 13:04 / T1: 1:07 / rower: 33:16 / T2: 00:55 / bieg: 20:14 / finisz: 1:08:36
  3. Gerard Magdziarz / pływanie: 14:10 / T1: 1:13 / rower: 33:03 / T2: 00:53 / bieg: 19:36 / finisz: 1:08:55

Kategoria M50:

  1. Jacek Garbacik / pływanie: 14:54 / T1: 00:54 / rower: 35:15 / T2: 00:40 / bieg: 19:37 / finisz: 1:11:20
  2. Mariusz Makowski / pływanie: 12:45 / T1: 1:13 / rower: 35:46 / T2: 1:05 / bieg: 25:27 / finisz: 1:16:16
  3. Dariusz Grądek / pływanie: 19:01 / T1: 2:06 / rower: 36:09 / T2: 1:13 / bieg: 22:45 / finisz: 1:21:14

Kategoria M60:

  1. Mirosław Raczyński / pływanie: 19:34 / T1: 1:31 / rower: 39:35 / T2: 2:20 / bieg: 28:01 / finisz: 1:31:01
  2. Andrzej Wrona / pływanie: 19:11 / T1: 3:19 / rower: 43:29 / T2: 1:52 / bieg: 35:56 / finisz: 1:43:47
  3. Jerzy Hiller / pływanie: 26:37 / T1: 3:15 / rower: 50:50 / T2: 2:58 / bieg: 38:25 / finisz: 2:02:05

Kategoria KJ:

  1. Martyna Kijak / pływanie: 12:05 / T1: 1:08 / rower: 39:21 / T2: 1:02 / bieg: 24:54 / finisz: 1:18:30
  2. Wiktoria Opielak / pływanie: 16:15 / T1: 1:13 / rower: 38:28 / T2: 1:16 / bieg: 29:11 / finisz: 1:26:23
  3. Martyna Hałas / pływanie: 15:42 / T1: 2:02 / rower: 43:34 / T2: 00:55 / bieg: 27:33 / finisz: 1:29:46

Kategoria K20:

  1. Ewa Mikłołajczyk / pływanie: 17:32 / T1: 1:30 / rower: 34:52 / T2: 1:07 / bieg: 25:27 / finisz: 1:20:28
  2. Kamila Gordon / pływanie: 16:22 / T1: 1:27 / rower: 39:43 / T2: 1:09 / bieg: 24:13 / finisz: 1:22:54
  3. Ewa Izdebska / pływanie: 19:11 / T1: 2:11 / rower: 44:20 / T2: 1:23 / bieg: 29:16 / finisz: 1:36:21

Kategoria K30:

  1. Marzena Oświecińska / pływanie: 16:55 / T1: 1:27 / rower: 36:52 / T2: 1:06 / bieg: / finisz: 1:21:04
  2. Katarzyna Maciejewska-Litwin / pływanie: 17:46 / T1: 1:45 / rower: 39:02 / T2: 00:47 / bieg: 22:46 / finisz: 1:22:06
  3. Ewa Garwolska / pływanie: 16:41 / T1: 1:17 / rower: 36:13 / T2: 1:14 / bieg: 27:44 / finisz: 1:23:09

Kategoria K40:

  1. Justyna Żołądek / pływanie: 16:01 / T1: 1:53 / rower: 38:03 / T2: 00:42 / bieg: 22:36 / finisz: 1:19:15
  2. Magdalena Mika-Hoffmann / pływanie: 17:00 / T1: 1:29 / rower: 38:06 / T2: 00:54 / bieg: 25:01 / finisz: 1:22:30
  3. Iwona Wojtal / pływanie: 16:37 / T1: 2:10 / rower: 42:05 / T2: 00:37 / bieg: 25:30 / finisz: 1:26:59

Kategoria K50:

  1. Bożena Chmielewska / pływanie: 17:30 / T1: 1:49 / rower: 45:30 / T2: 1:20 / bieg: 29:09 / finisz: 1:35:18
  2. Irena Raźny / pływanie: 18:50 / T1: 3:59 / rower: 40:22 / T2: 1:06 / bieg: 33:28 / finisz: 1:37:45
  3. Agnieszka Przech-Fus / pływanie: 23:28 / T1: 1:52 / rower: 44:06 / T2: 1:03 / bieg: 31:25 / finisz: 1:41:54

Kategoria K60:

  1. Renata Izdebska / pływanie: 22:38 / T1: 2:12 / rower: 49:51 / T2: 1:34 / bieg: 30:41 / finisz: 1:46:56

Przemek Schenk
foto:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również
Close
Back to top button