TOP

Triathlon Kościan: Moc w AG na 1/8 WYNIKI

Najszybszym zawodnikiem na tym dystansie okazał się Marcin Andrzejewski. Pokonał trasę w czasie 1:04:52. Wśród kobiet prym wiodła Agnieszka Gadomska (1:11:30).

Rywalizacja w Kościanie na 1/8IM obfitowała w wiele emocji. Już sam fakt, że zwycięzca Marcin Andrzejewski z 43 miejsca po pływaniu zdołał na późniejszych wyścigu dogonić czołówkę i odnieść zwycięstwo, najlepiej o tym świadczy.

Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:

Kategoria K20:

  1. Agnieszka Gadomska / pływanie: 7:59 / T1: 1:35 / rower: 39:20 / T2: 00:55 / bieg: 21:38 / finisz: 1:11:30
  2. Magdalena Wiśniewska / pływanie: 7:35 / T1: 1:20 / rower: 40:18 / T2: 00:52 / bieg: 23:21 / finisz: 1:13:29
  3. Roksana Pruchnik / pływanie: 7:43 / T1: 1:18 / rower: 41:28 / T2: 00:52 / bieg: 23:25 / finisz: 1:14:48

Kategoria K30:

  1. Oliwia Mcfarlane / pływanie: 10:59 / T1: 1:45 / rower: 38:10 / T2: 1:08 / bieg: 26:39 / finisz: 1:18:43
  2. Patrycja Bohdanowicz / pływanie: 9:59 / T1: 1:54 / rower: 41:18 / T2: 1:23 / bieg: 25:21 / finisz: 1:19:57
  3. Ewa Kłoszewska / pływanie: 10:16 / T1: 3:03 / rower: 44:26 / T2: 1:34 / bieg: 31:28 / finisz: 1:30:49

Kategoria K40:

  1. Joanna Żmich-Fórmaniak / pływanie: 9:38 / T1: 1:49 / rower: 39:59 / T2: 1:16 / bieg: 25:10 / finisz: 1:17:54
  2. Dorota Kuźma / pływanie: 11:42 / T1: 1:59 / rower: 41:00 / T2: 1:06 / bieg: 25:15 / finisz: 1:21:05
  3. Agata Walczak / pływanie: 11:23 / T1: 2:52 / rower: 43:29 / T2: 1:33 / bieg: 22:46 / finisz: 1:22:06

Kategoria K50+:

  1. Aleksandra Kowalczyk / pływanie: 12:49 / T1: 2:44 / rower: 46:40 / T2: 1:47 / bieg: 26:12 / finisz: 1:30:14
  2. Edyta Grygorczuk / pływanie: 14:22 / T1: 3:17 / rower: 51:40 / T2: 3:11 / bieg: 33:42 / finisz: 1:46:14

Kategoria M20:

  1. Sebastian Słomiński / pływanie: 6:32 / T1: 1:14 / rower: 37:45 / T2: 00:47 / bieg: 19:15 / finisz: 1:05:35
  2. Jonasz Gleba / pływanie: 7:45 / T1: 1:06 / rower: 36:53 / T2: 00:46 / bieg: 19:10 / finisz: 1:05:42
  3. Michał Matusewicz / pływanie: 6:55 / T1: 1;17 / rower: 37:15 / T2: 00:47 / bieg: 19:44 / finisz: 1:06:01

Kategoria M30:

  1. Marcin Andrzejewski / pływanie: 8:59 / T1: 1:28 / rower: 33:18 / T2: 1:09 / bieg: 19:57 / finisz: 1:04;52
  2. Michał Marciniak / pływanie: 8:13 / T1: 1:18 / rower: 34:35 / T2: 00:52 / bieg: 19:56 / finisz: 1:04:56
  3. Mateusz Witek / pływanie: brak wyniku / T1: 1:46 / rower: 35:08 / T2: 1:03 / bieg: 20:10 / finisz: 1:06:46

Kategoria M40:

  1. Jarosław Nikodemiak / pływanie: brak wyniku / T1: 1:32 / rower: 34:51 / T2: 00:51 / bieg: 20:39 / finisz: 1:06:33
  2. Janusz Zienkiewicz / pływanie: brak wyniku / T1: 1:28 / rower: 35:20 / T2: 1:00 / bieg: 20:08 / finisz: 1:06:46
  3. Gracjan Topczewski / pływanie: brak wyniku / T1: 1:32 / rower: 35:09 / T2: 00:57 / bieg: 20:40 / finisz: 1:07:18

Kategoria M50:

  1. Jacek Trawczyński / pływanie: brak wyniku / T1: 1:24 / rower: 36:10 / T2: 1:03 / bieg: 22:39 / finisz: 1:10:42
  2. Janusz Duk / pływanie: brak wyniku / T1: 1:54 / rower: 38:33 / T2: 0:53 / bieg: 23:27 / finisz: 1:14:46
  3. Dariusz Kowalczyk / pływanie: brak wyniku / T1: 1:45 / rower: 38:01 / T2: 1:18 / bieg: 24:51 / finisz: 1:16:01

Kategoria M60+:

  1. Jacek Gruba / pływanie: brak wyniku / T1: 2:42 / rower: 43:09 / T2: 00:59 / bieg: 27:40 / finisz: 1:27:31
  2. Henryk Gągola / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: 47:08 / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 1:31:03
  3. Tadeusz Perlakowski / pływanie: brak wyniku / T1: 3:27 / rower: 46:47 / T2: 1:38 / bieg: 26:44 / finisz: 1:33:33

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close