Wiadomości

Triathlon Charzykowy także odwołany

Sypią się złe wiadomości dotyczące tegorocznego kalendarza startowego. Kolejne zawody odwołane. Tym razem Triathlon Charzykowy.
– Drodzy zawodnicy, z ogromnym żalem pragniemy Was poinformować, że w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać imprezę Marbruk Triathlon Charzykowy – piszą organizatorzy w oświadczeniu. – Była to dla nas bardzo ciężka decyzja, ale jest ona podyktowana troską o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, a także ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi związanymi z niemożnością uzyskania wymaganych zgód i pozwoleń na organizację imprezy.

Zwrot wpisowego i nie tylko

Zawodnicy będą mogli domagać się całkowitego zwrotu wpisowego, ale jest możliwość przeniesienia opłaty startowej na przyszły rok. Także przeniesienie, na inną osobę. I o to drugie, przeniesienie opłaty, organizatorzy apelują szczególnie. 
– W związku z faktem, iż ponieśliśmy już część kosztów związanych z organizacją tegorocznej imprezy, to zależy nam – i o to też chcielibyśmy Was prosić, aby jak największa część osób zdecydowała się na przeniesienie wpisowego na kolejny sezon – apelują. – Żeby wyjść Wam naprzeciw i jednak zmotywować Was do wspólnej aktywności przygotowaliśmy kilka inicjatyw, dzięki którym będziecie mogli w weekend planowanych imprez wykonać triathlon, zachęcić innych do sportu i tym samym wesprzeć z nami szczytny cel. Wszystkie osoby, które zdecydują się na przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok, będą mogły wziąć udział w triathlonowym wyzwaniu online, podczas którego nie tylko będzie można otrzymać tegoroczne medale, ale także zawalczyć o nagrody! Dodatkowo bez względu na Waszą decyzję odnośnie opłaty startowej, wszystkich zapraszamy do wspólnej akcji charytatywnej, która obejmie cały cykl Ciech Tri Tour. Szczegóły dotyczące naszych inicjatyw online, będą dostępne już wkrótce na dedykowanej stronie – zapowiadają organizatorzy.

Jak się skontaktować z organizatorami?

Wyboru danej opcji można dokonywać do 30 kwietnia 2020 roku. Jak skontaktować się z organizatorami?
Wszystkie osoby, które chcą otrzymać zwrot lub przepisać pakiet na inną osobę proszone są o e-mail na adres : zwroty@tritour.com.pl. Osoby, które są zainteresowane przeniesieniem opłaty na przyszły rok proszone są o e-mail na adres JBL2021@tritour.com.pl.

Przemysław Schenk
foto: Triathlon Charzykowy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X