TOP
TOP3 AG na 1/8 Silesiaman Katowice
Najszybszym zawodnikiem był Jakub Woźniak z wynikiem 1:05:23. Wśród kobiet zwyciężyła Natalia Rypel, która pokonała trasę w czasie 1:12:34.
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych kategorii wiekowych:
Kategoria M20:
- Mateusz Wiśniewski / pływanie: 15:49 / T1+ rower: 37:33 / T2+ bieg: 21:14 / finisz: 1:14:36
- Marcin Turek / pływanie: 14:04 / T1+rower: 37:42 / T2+ bieg: 23:13 / finisz: 1:14:59
- Bartosz Wojciechowski / pływanie: 12:47 / T1+ rower: 38:22 / T2+ bieg: 25:51 / finisz: 1:17:00
Kategoria M30:
- Jakub Woźniak / pływanie: 12:10 / T1+ rower: 34:20 / T2+ bieg: 18:53 / finisz: 1:05:23
- Kornel Mach / pływanie: 12:06 / T1+ rower: 35:28 / T2+ bieg: 20:29 / finisz: 1:08:03
- Patryk Flieger / pływanie: 14:22 / T1+ rower: 36:08 / T2+ bieg: 22:26 / finisz: 1:12:56
Kategoria M40:
- Kai Witzlack-Makarevich / pływanie: 12:13 / T1+ rower: 34:37 / T2+ bieg: 20:39 / finisz: 1:07:29
- Maciej Struk / pływanie: 13:53 / T1+ rower: 36:31 / T2+ bieg: 23:10 / finisz: 1:13:34
- Norbert Szafranowicz / pływanie: 16:38 / T1+ rower: 40:48 / T2+ bieg: 24:28 / finisz: 1:21:54
Kategoria M50+:
- Tomasz Ligocki / pływanie: 23:11 / T1+ rower: 32:00 / T2+ bieg: 27:24 / finisz: 1:22:35
- Jarosław Izydorczyk / pływanie: 14:17 / T1+ rower: 44:39 / T2+ bieg: 28:29 / finisz: 1:27:25
- Stanisław Zajfert / pływanie: 18:29 / T1+ rower: 51:26 / T2+ bieg: 37:17 / finisz: 1:47:12
Kategoria K20:
- Natalia Rypel / pływanie: 11:11 / T1+ rower: 38:29 / T2+ bieg: 22:54 / finisz: 1:12:34
- Justyna Woźniak / pływanie: 14:23 / T1+ rower: 39:40 / T2+ bieg: 23:21 / finisz: 1:17:24
- Liliana Marszołek / pływanie: 16:02 / T1+ rower: 45:46 / T2+ bieg: 30:31 / finisz: 1:32:19
Kategoria K30:
- Natalia Wielogórska / pływanie: 14:18 / T1+ rower: 38:36 / T2+ bieg: 25:58 / finisz: 1:18:52
- Agnieszka Piekarniak / pływanie: 13:36 / T1+ rower: 45:27 / T2+ bieg: 27:14 / finisz: 1:26:17
- Roksana Orzyszek / pływanie: 17:52 / T1+ rower: 42:34 / T2+ bieg: 26:13 / finisz: 1:26:39
Kategoria K40:
- Renata Szczepanik / pływanie: 14:41 / T1+ rower: 30:37 / T2+ bieg: 40:58 / finisz: 1:26:16
- Judyta Lucka / pływanie: 15:33 / T1+ rower: 45:54 / T2+ bieg: 28:14 / finisz: 1:29:41
- Iwona Migda / pływanie: 16:34 / T1+ rower: 46:07 / T2+ bieg: 30:48 / finisz: 1:33:29
Przemek Schenk
foto: materiały prywatne