TOP

Tomasz Spaleniak po raz trzeci najlepszym trenerem

Najlepszym w typowaniu wyników TOP 3 kobiet i mężczyzn mistrzostw Polski. Tym razem na dystansie „połówki”.

To była czwarta odsłona zabawy, którą TriathlonLife.pl zaproponowało trenerom. Przyłączył się kilku. Pierwszy raz obstawialiśmy mistrzostwa Polski w sprincie, w Rawie Mazowieckiej, następnie olimpijkę w Białymstoku i dystans długi w Malborku. Już myśleliśmy, że to ostatnia odsłona, kiedy nagle, jak królik z kapelusza wyskoczyły mistrzostwa na dystansie popularnej „połówki”. Szybkie obstawianie i czwarta odsłona zabawy była gotowa. Po raz trzeci najwięcej punktów, w systemie „kanadyjskim”

1 miejsce – 4 pkt

2 miejsce – 3 pkt

3 miejsce – 2 pkt

i dodatkowy punkt za każdego zawodnika obstawionego w TOP 3, ale na innym miejscu, uzbierał Tomasz Spaleniak.

Ewa i Asia mocnymi punktami Tomka

Co ciekawe w szóstce medalistów dobrze wskazał czworo: Ewę Komander, Joannę Sołtysiak, Tomasza Brembora i Kacpra Stępniaka. Najwięcej punktów uzyskał za typowanie Pań 4 i 3 za dobre typowanie miejsc Komander i Sołtysiak. Dodatkowo otrzymał po jednym punkcie za Brembora i Stępniaka. Ale Kubę widział jako zwycięzcę, a Tomka na najniższym stopniu podium. W ten sposób uzyskał 9 pkt.

Aż pięcioro medalistów Dybuka

Tylko jeden punkt mniej zdobył niżej podpisany, czyli Marcin Dybuk, który jednak wskazał aż pięcioro medalistów mistrzostw Polski i zwycięzcę wśród mężczyzn. Zabrakło mi tylko Oli Jędrzejewskiej. Ale prawda jest taka, że na nią nikt nie stawiał.

Na najniższym stopniu podium zabawy stanął Marcin Waniewski. Uzbierał 7 punktów, który także wierzył w zwycięstwo Tomasza Brembora.

A jak obstawiali inni trenerzy?  Sprawdzisz TUTAJ

Marcin Dybuk

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również
Close
Back to top button