TOP

TNO/Puchar Polski Białystok. Czołowi juniorzy młodsi i juniorki młodsze WYNIKI

Prezentujemy rezultaty najlepszych juniorów młodszych i juniorek młodszych, którzy rywalizowali w Białymstoku, w ramach Turnieju Nadziei Olimpijskich/Pucharu Polski.

Najszybszym juniorem młodszym okazał się Jakub Gajda. Mógł cieszyć się ze zwycięstwa, wbiegając na metę, z czasem 28:42. Na drugim miejscu zawody zakończył Tymon Horsten (29:03). Podium uzupełnił Donat Rozsavolgyi (29:17).

Szczegółowe wyniki TOP10 juniorów młodszych

  1. Kuba Gajda / pływanie: 5:14 / T1: 00:44 / rower: 14:12 / T2: 1:03 / bieg: 7:29 / finisz: 28:42
  2. Tymon Horsten / pływanie: 5:21 / T1: 00:40 / rower: 13:43 / T2: 1:06 / bieg: 8:13 / finisz: 29:03
  3. Donat Rozsavolgyi (HUN) / pływanie: 4:55 / T1: 00:46 / rower: 14:06 / T2: 1:12 / bieg: 8:18 / finisz: 29:17
  4. Karol Armuła / pływanie: 5:08 / T1: 00:42 / rower: 14:24 / T2: 1:07 / bieg: 7:59 / finisz: 29:20
  5. Stanisław Ptaszyński / pływanie: 5:20 / T1: 00:43 / rower: 14:13 / T2: 1:24 / bieg: 7:43 / finisz: 29:23
  6. Jakub Suchan / pływanie: 5:16 / T1: 00:49 / rower: 14:12 / T2: 1:11 / bieg: 7:57 / finisz: 29:25
  7. Wiktor Zasada / pływanie: 5:18 / T1: 00:41 / rower: 14:12 / T2: 1:05 / bieg: 8:33 / finisz: 29:49
  8. Jakub Maliszewski / pływanie: 5:20 / T1: 00:45 / rower: 14:06 / T2: 1:09 / bieg: 8:42 / finisz: 30:02
  9. Krzysztof Misztal / pływanie: 5:30 / T1: 00:41 / rower: 15:08 / T2: 1:14 / bieg: 8:07 / finisz: 30:40
  10. Kacper Serwiński / pływanie: 5:23 / T1: 00:46 / rower: 15:10 / T2: 1:18 / bieg: 8:26 / finisz: 31:03

Najszybszą zawodniczką tej kategorii okazała się Eva Soroka, która wbiegła na metę, z wynikiem 32:27. Wyprzedziła Inez Gyalog (34:01) oraz Joannę Pietruszyńską (34:07).

Szczegółowe wyniki TOP10 juniorek młodszych

  1. Eva Soroka / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: 16:19 / T2: brak wyniku / bieg: brak wyniku / finisz: 32:27
  2. Inez Gyalog (HUN) / pływanie: 5:30 / T1: 00:48 / rower: 16:27 / T2: 1:21 / bieg: 9:55 / finisz: 34:01
  3. Joanna Pietruszyńska / pływanie: 5:55 / T1: 00:47 / rower: 17:00 / T2: 1:16 / bieg: 9:09 / finisz: 34:07
  4. Karolina Szalast / pływanie: 5:32 / T1: 00:41 / rower: 16:34 / T2: 1:19 / bieg: 10:07 / finisz: 34:13
  5. Zofia Rosin / pływanie: 6:01 / T1: 00:47 / rower: 16:54 / T2: 1:13 / bieg: 9:31 / finisz: 34:26
  6. Hanna Foltyniewicz / pływanie: 6:20 / T1: 00:51 / rower: 17:09 / T2: 1:17 / bieg: 8:55 / finisz: 34:32
  7. Amelia Górska / pływanie: 6:03 / T1: 00:44 / rower: 16:54 / T2: 1:25 / bieg: 9:34 / finisz: 34:40
  8. Amira Zsoka Kulcsar (HUN) / pływanie: 6:21 / T1: 00:49 / rower: 17:07 / T2: 1:16 / bieg: 9:48 / finisz: 35:21
  9. Tereza Tuckova (CZE) / pływanie: 5:33 / T1: 00:56 / rower: 17:26 / T2: 1:27 / bieg: 10:30 / finisz: 35:52
  10. Julia Baron / pływanie: 5:59 / T1: 00:53 / rower: 17:30 / T2: 1:26 / bieg: 10:11 / finisz: 35:59

Przemek Schenk
foto: Elemental Series in Poland FB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
X