TOP
Czołowi zawodnicy Mistrzostw Polski na olimpijce AG WYNIKI
W Białymstoku triathloniści amatorzy walczyli w ramach mistrzostw Polski na dystansie olimpijskim.
Prezentujemy szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG.
Wyniki TOP3 w kategoriach wiekowych
M25
- Patryk Gąsior / pływanie: 19:58 / T1: 1:17 / rower: 58:12 / T2: 1:42 / bieg: 34:54 / finisz: 1:56:03
- Dominik Bogdanowicz / pływanie: 21:22 / T1: 1:10 / rower: 57:52 / T2: 1:47 / bieg: 34:20 / finisz: 1:56:31
- Bartosz Olejnik / pływanie: 25:15 / T1: 1:18 / rower: 59:28 / T2: 1:54 / bieg: 37:07 / finisz: 2:05:02
M30
- Sergiusz Sobczyk / pływanie: 21:07 / T1: 00:54 / rower: 55:44 / T2: 1:24 / bieg: 33:20 / finisz: 1:52:29
- Robert Mrozek / pływanie: 21:28 / T1: 1:03 / rower: 58:55 / T2: 1:26 / bieg: 36:18 / finisz: 1:59:10
- Kamil Kołosowski / pływanie: 23:25 / T1: 1:12 / rower: 59:30 / T2: 1:42 / bieg: 35:53 / finisz: 2:01:42
M35
- Karol Bogus / pływanie: 25:24 / T1: 1:26 / rower: 57:42 / T2: 1:56 / bieg: 36:17 / finisz: 2:02:45
- Przemysław Kropiewnicki / pływanie: 23:45 / T1: 1:09 / rower: 1:03:48 / T2: 1:53 / bieg: 38:53 / finisz: 2:09:28
- Paweł Zbierajewski / pływanie: 24:16 / T1: 1:11 / rower: 1:02:22 / T2: 1:56 / bieg: 40:35 / finisz: 2:10:20
M40
- Piotr Kurek / pływanie: 21:26 / T1: 1:02 / rower: 1:00:21 / T2: 1:31 / bieg: 40:56 / finisz: 2:05:16
- Bartek Ostrzasz / pływanie: 21:39 / T1: 1:30 / rower: 1:00:52 / T2: 1:47 / bieg: 39:50 / finisz: 2:05:38
- Rafał Izbiński / pływanie: 26:29 / T1: 1:24 / rower: 1:00:04 / T2: brak wyniku / bieg: 39:46 / finisz: 2:07:45
M45
- Artur Czerwiec / pływanie: 21:04 / T1: 1:16 / rower: 59:33 / T2: 1:37 / bieg: 38:37 / finisz: 2:02:07
- Andrzej Piętka / pływanie: 25:45 / T1: 1:24 / rower: 1:00:46 / T2: 2:04 / bieg: 36:33 / finisz: 2:06:32
- Stanisław Kowalik / pływanie: 23:46 / T1: 1:41 / rower: 1:06:17 / T2: 2:00 / bieg: 41:36 / finisz: 2:15:20
M50
- Rafał Wysocki / pływanie: 26:52 / T1: 1:36 / rower: 1:01:14 / T2: 2:00 / bieg: 39:29 / finisz: 2:11:11
- Marek Pokorski / pływanie: 26:47 / T1: 1:14 / rower: 1:00:06 / T2: 1:52 / bieg: 42:48 / finisz: 2:12:47
- Tomasz Jaroń / pływanie: 24:23 / T1: 1:42 / rower: 1:03:26 / T2: 1:54 / bieg: 44:15 / finisz: 2:15:40
M55
- Sławomir Kąkol / pływanie: 27:29 / T1: 1:20 / rower: 1:00:21 / T2: 2:03 / bieg: 42:05 / finisz: 2:13:18
- Henryk Brzóska / pływanie: 29:58 / T1: 2:10 / rower: 1:02:09 / T2: 2:14 / bieg: 38:08 / finisz: 2:14:39
- Mirosław Puciłowski / pływanie: 26:44 / T1: 1:28 / rower: 1:07:17 / T2: 2:04 / bieg: 44:40 / finisz: 2:22:13
M60
- Janusz Misiaszek / pływanie: 30:43 / T1: 1:49 / rower: 1:07:33 / T2: 2:00 / bieg: 44:14 / finisz: 2:26:19
- Krzysztof Paszkiewicz / pływanie: 32:14 / T1: 2:25 / rower: 1:06:25 / T2: 2:46 / bieg: 48:35 / finisz: 2:32:25
- Stanisław Skiba / pływanie: 29:04 / T1: 2:35 / rower: 1:12:20 / T2: 2:45 / bieg: 47:12 / finisz: 2:33:56
M65
- Mieczysław Wróblewski / pływanie: 25:48 / T1: 1:41 / rower: 1:07:57 / T2: 1:50 / bieg: 49:46 / finisz: 2:27:02
- Raimonds Garenciks (LAT) / pływanie: 24:33 / T1: 1:43 / rower: 1:11:34 / T2: 2:18 / bieg: 53:08 / finisz: 2:33:16
- Józef Makowicz / pływanie: 33:08 / T1: 3:25 / rower: 1:11:50 / T2: 2:56 / bieg: 50:04 / finisz: 2:41:23
M70
- Stanisław Zajfert / pływanie: 33:52 / T1: 2:06 / rower: 1:23:34 / T2: 2:55 / bieg: 1:13:19 / finisz: 3:15:46
- Juozas Kieras (LTU) / pływanie: 44:47 / T1: 4:42 / rower: 1:20:49 / T2: 2:02 / bieg: 1:18:30 / finisz: 3:30:50
K25
- Izabela Janusz / pływanie: 24:18 / T1: 1:32 / rower: 1:03:55 / T2: 1:59 / bieg: 41:12 / finisz: 2:12:56
- Kinga Zujko / pływanie: 30:48 / T1: 2:15 / rower: 1:08:38 / T2: 2:01 / bieg: 39:22 / finisz: 2:23:04
- Pamela Broniarek / pływanie: 23:50 / T1: 1:50 / rower: 1:16:47 / T2: 2:33 / bieg: 44:34 / finisz: 2:29:34
K30
- Iga Kowalczyk / pływanie: 26:38 / T1: 1:32 / rower: 1:06:12 / T2: 2:03 / bieg: 39:45 / finisz: 2:16:10
- Aleksandra Kieda / pływanie: 27:25 / T1: 1:07 / rower: 1:04:46 / T2: 1:33 / bieg: 41:48 / finisz: 2:16:39
- Justyna Grusza-Głębicka / pływanie: 37:50 / T1: 2:30 / rower: 1:17:23 / T2: 2:09 / bieg: 52:38 / finisz: 2:52:30
K35
- Anna Giżyńska / pływanie: 30:32 / T1: 2:08 / rower: 1:05:58 / T2: 1:54 / bieg: 39:49 / finisz: 2:20:21
- Monika Ożarowska / pływanie: 24:35 / T1: 1:52 / rower: 1:11:22 / T2: 1:54 / bieg: 47:01 / finisz: 2:26:44
- Edyta Litwiniuk / pływanie: 30:03 / T1: 1:42 / rower: 1:12:27 / T2: 2:08 / bieg: 51:05 / finisz: 2:37:25
K40
- Agnieszka Pieczkowska / pływanie: 29:59 / T1: 1:25 / rower: 1:09:02 / T2: 1:59 / bieg: 43:49 / finisz: 2:26:14
- Justyna Brodowska / pływanie: 29:08 / T1: 2:10 / rower: 1:08:47 / T2: 2:05 / bieg: 45:30 / finisz: 2:27:40
- Ewa Markowska / pływanie: 26:45 / T1: 2:07 / rower: 1:12:52 / T2: 2:28 / bieg: 44:54 / finisz: 2:29:06
K50
- Renata Brzóska / pływanie: 34:56 / T1: 2:19 / rower: 1:20:03 / T2: 2:31 / bieg: 48:31 / finisz: 2:48:20
Przemek Schenk
foto: Triathlon Series in Poland FB