Wiadomości

Szukasz trenera przed kolejnym sezonem? Teraz będzie łatwiejszy wybór

Marcin Pokrywiński wraz z całym zespołem zebrał wiele informacji dotyczących wszystkich klubów triathlonowych w Polsce. W ten sposób chcą pomóc początkujących oraz też na pewnym stopniu zaawansowania triathlonistom w wyborze klubu.

Całe przygotowane zestawienie zawiera wiele potrzebnych informacji nt. prawie 60 klubów triathlonowych (twórcy tej bazy zaznaczają, że ona będzie aktualizowana). Wszyscy odwiedzający tę bazę dowiedzą się, jakim sposobem są prowadzeni zawodnicy (zdalnie, czy lokalnie lub obie opcje), jaki jest zakres treningów i czy zapewnione są plany treningowe oraz opieka trenerska. Ponadto dla ułatwienia jest podane województwo i miasto, gdzie głównie działa dany klub.

Pomoc początkującym triathlonistom

Marcin Pokrywiński specjalnie dla TriathlonLife.pl zdradza powody, dla których postawił wraz ze sztabem ludzi przygotować taką bazę. Przyznał też, że taki pomysł rodził się w głowach od pewnego czasu.

– Pomysł na stworzenie listy klubów i trenerów triathlonu przyszedł nam do głowy już jakiś czas temu. Jednak sami do końca nie byliśmy pewni, czy z drugiej strony będzie chęć współpracy i jak powinno wyglądać takie zestawienie. W tym roku postanowiliśmy jednak ostatecznie spróbować i jesteśmy zaskoczeni, z jak dużym zainteresowaniem ze strony klubów spotkał się nasz pomysł. Skąd sam pomysł? Wielu klientów naszego sklepu TRIOUTLET.PL to osoby, które w triathlonie stawiają dopiero pierwsze kroki. Często rozmowy z klientami schodzą z tematów dotyczących sprzętu na tematy związane z treningiem czy przygotowaniem do kolejnych sezonów. Mamy własne doświadczenia, ale nie jesteśmy ekspertami, a prowadzenie zawodnika jest to jednak spora odpowiedzialność. Stworzona przez nas lista, to właśnie odpowiedź czy raczej podpowiedź, gdzie i z kim można trenować. Korzystając z niej, możesz sprawdzić, kto działa w Twojej okolicy, jakie są koszty takiej współpracy czy klub organizuje obozy itp. Zdajemy sobie sprawę, że stworzona przez nas lista nie jest kompletna, ale nie ze wszystkimi udało się skontaktować. Oczywiście też nie byliśmy w stanie wszystkie kluby działające w Polsce namierzyć. Zależało nam na tym, aby dane były aktualne. Więc tworzenie jej nie mogło trwać tygodnia. Wpis na naszej liście jest oczywiście bezpłatny i jeżeli są trenerzy czy kluby, które chciałby się do naszej listy dopisać, to prosimy o kontakt – mówi Marcin Pokrywiński, jeden z twórców bazy klubów triathlonowych działających w Polsce.

Aktualna baza klubów triathlonowych jest dostępna TUTAJ.

Przemek Schenk
foto: materiały prywatne

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X