Wiadomości

Sztafeta Mistrzów wystartuje w Challenge Triathlon Gdańsk

Zdobywali medale na igrzyskach olimpijskich. Mają na kontach tytuły mistrzów świata, Europy, a tytuły mistrzostw Polski można pewnie policzyć w setkach.

Jest ich troje. Wystartują na dystansie sprinterskim w dniu 19 czerwca 2021 (sobota). Tylko jedna osoba, z całej trójki rywalizować będzie w dyscyplinie, w której odnosiła sukcesy podczas zawodowej kariery sportowej. Pozostałe dwie wystartują w rywalizacji raczej dalekiej od tej, w której oglądał je cały świat chociażby podczas igrzysk olimpijskich.

Wątpliwości rozwiane w niedzielę

Kto stworzy Sztafetę Mistrzów? Dowiemy się w niedzielę, w samo południe z relacji na Facebooku Challenge Gdańsk. Dodajmy, że to, nasza gdańska Sztafeta Mistrzów, bo każdym z tych niezwykłych sportowców z Gdańskiem ma bliskie związki…, jakie.? Oglądajcie nas w najbliższą niedzielę o godz. 12.00.
Do godziny 11:30 w niedzielę można odgadywać skład Sztafety Mistrzów, nagrodą będzie pakiet startowy dla sztafety i możliwość rywalizacji z Mistrzami. Odpowiedzi należy umieszczać w komentarzach pod postem na kanale na FB Challenge Gdańsk. Organizatorzy zapraszają na rozmowę z Gdańską Sztafetą Mistrzów na  kanale Challenge Gdańsk na Facebooku w niedzielę (24 stycznia 2021) o godzinie 12:00.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X