Wiadomości

Sun City Ultra Triathlon: Mocni zawodnicy i duże nagrody

Organizacja Professional Triathlones ogłosiła niedawno, że przekaże nagrody w wysokości 15 000 USD na Sun City Ultra Triathlon. Do tego listy startowe obfitują w mocne nazwiska.

Sun City Ultra jest jednym z najważniejszych w National Ultra Triathlon Series i częścią nowej serii African Championship. Wyścig odbędzie 1 listopada na średnim dystansie bez draftingu.

Mocne nazwiska

Na liście startowej mężczyzn znajdują się m.in. James Cunnama, Henri Schoeman, Kyle Buckingham i Matt Trautman. Wśród kobiet też nie brakuje mocnych zawodniczek. Do rywalizacji staną Annah Watkinson, Mariella Sawyer, Emma Pallant, Natia Van Heerden, Jade Nicole Roberts i Magda Nieuwoudt.
– Profesjonaliści PTO zjednoczyli się na całym świecie, aby wspierać lokalne i regionalne wyścigi oraz naszą społeczność triathlonową. Republika Południowej Afryki ma jedne z najtrudniejszych ograniczeń w podróżowaniu, więc cieszymy się, że możemy wspierać południowoafrykańską społeczność triathlonową – mówi Charles Adamo, prezes PRO. – To hołd dla dyrektora wyścigu Damiana Bradleya i jego zespołu, że mogą być gospodarzami tego wydarzenia. Jesteśmy wdzięczni, że możemy być jego częścią – dodaje Adamo.

Fajnie jest organizować zawody

– Wspaniale jest móc organizować nasze zawody w obecnym klimacie, kiedy tak wiele wyścigów w innych miejscach zostało odwołanych – mówi Damian Bradley, dyrektor wyścigu Sun City Ultra. – Wspaniale będzie zobaczyć, jak profesjonaliści i sportowcy amatorzy łączą się w fantastyczny wyścig. Cieszymy się, że możemy powitać profesjonalistów PTO w wyścigu i podziękować WOM za ich wsparcie – kończy Bradley.
W Sun City Ultra są jeszcze wolne miejsca, a zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej tutaj.

materiały prasowe

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
X