Starty w Ironman. Dobre WYNIKI Polaków i slot na Hawaje

Podczas Ironman Tajwan reprezentant Polski Jakub Sobolewski zajął piąte miejsce w kategorii M40-44. Ukończył zawody z czasem 10.04.33. To także oznacza, że uzyskał slota na Hawaje 2020. Andrzej Kozłowski w Ironman Maryland startował w kategorii wiekowej 60-64. Pokonał trasę z wynikiem 11:31:09. To mu dało także piątą pozycję.

W Portugalii w ramach Ironman 70.3 Cascais w czołówce kategorii wiekowych zameldowały się dwie Polki. Agnieszka Wicińska zajęła 10 miejsce w K35-39 z czasem 5:30:04. Gosia Lackorzyńska też ukończyła zawody na 10 pozycji w K40-44. Pokonała trasę z rezultatem 5:25:04. Najwyższą pozycję zanotowała Aneta Ziemiańska w ramach Ironman 70.3 Augusta. Zajęła czwarte miejsce w kwalifikacji Age Group oraz drugą pozycję w kategorii wiekowej K35-39.